Voilà w Polsce trafiło na 8. miejsce Spotify Viral 50 – Polska oraz Top 100 Spotify. Dla Francji występ Barbary Pravi okazał się najlepiej ocenionym udziałem w Eurowizji od 30 lat. Piosenka trafiła na 1. miejsce iTunes we Francji, Niemczech, Holandii i Hiszpanii oraz 2. miejsce iTunes Global, jak również 44. pozycję Spotify Charts (Global).

Utwór przekroczył już 1,6 miliona streamów, a Pravi ma ponad 1,5 mln słuchaczy miesięcznie. Od sobotniego konkursu artystce przybyły setki tysięcy nowych obserwujących na Instagramie.

Zobacz występ Barbary Pravi w finale Eurowizji:

 

Barbara Pravi wychowała się w wielokulturowej rodzinie – ma korzenie polskie, serbskie, irańskie i żydowskie. To między innymi temu zawdzięcza otwarty umysł oraz dużą potrzebę niezależności. Silny charakter i odwaga pozwoliły jej porzucić po dwóch latach studia prawnicze na Sorbonie, by w pełni poświęcić się swojej największej pasji: muzyce.

Pracowała w barach i restauracjach, by zarobić na produkowanie własnych piosenek. Mając 22 lata, z pomocą przyjaciół zrealizowała swoje pierwsze wideo. Nie trzeba było wiele czasu, by dostrzegli ją łowcy talentów z wytwórni Capitol i zaproponowali kontrakt płytowy.

Oficjalny teledysk do Voilà: