Wszyscy prawdziwi fani Przyjaciół wiedzą, że Kudrow, odtwarzająca rolę Phoebe Buffay lubi, gdy jej ulubiona piosenka jest śpiewana w określony sposób i przekonał się o tym nie jeden słynny wykonawca pojawiający się w serialu. Jednak wygląda na to, że Lady Gaga otrzymała pieczęć aprobaty od legendy Smelly Cat.

Jak wyglądała ta scena? Kudrow siedzi na dobrze znanej sofie ze swoją gitarą, kiedy wchodzi Lady Gaga, żartując, że akurat przechodziła obok i oferuje pomoc w zaśpiewaniu piosenki.

Wspólne wykonanie zachwyciło fanów serialu. W mediach społecznościowych zaczęło się pokazywać mnóstwo wpisów, świadczących o zaskoczeniu i zadowoleniu jednocześnie.

Jedna z osób napisała nawet: "Lady Gaga śpiewająca Smelly Cat to coś, czego zawsze potrzebowałam".

Ktoś inny stwierdził, że czekał całe życie na tak perfekcyjne wykonanie: "Znakomite wykonanie w duecie z Lisą Kudrow! I ten pokaz zatrzymania we właściwym miejscu. Znakomite!".

Pojawiły się nawet propozycje, żeby występ Lisy i Lady G. zamieścić na Spotify.

To, że specjalny odcinek Przyjaciół powstanie było przesądzone od roku. Jednak zarówno producenci, jak i HBO Max, wysyłali sprzeczne komunikaty. W związku z tym fani niecierpliwie wyglądali jakichkolwiek sygnałów na temat swojego ukochanego serialu. Każdy chciał się przekonać, co po tylu latach słychać u głównych bohaterów.

I nagle w kwietniu okazało się, że premiera odcinka została zaplanowana na maj.

W specjalnym odcinku Przyjaciół pojawiają się: Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), David Schwimmer (Ross Geller), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) i twórcy serialu, David Crane oraz Marta Kauffman.