Nowe Renault Express Van – najważniejsze informacje dla przyszłego właściciela:

- Schowki o łącznej pojemności prawie 48 litrów, ułatwiające organizację przestrzeni

w kabinie pojazdu i niemające sobie równych w tej klasie.

- Wygodny załadunek! Wyjątkowo szerokie przesuwne drzwi boczne (716 mm). Wymiary przestrzeni ładunkowej znajdującej się za przegrodą (długość: 1,91 m, szerokość: do 3,7 m) największe w swojej klasie.

- Więcej możliwości w zakresie łączności: ładowarka indukcyjna, do trzech gniazd USB

i cztery gniazda 12 V, system multimedialny EASY LINK z funkcją replikacji ekranu smartfona i nawigacją, współpracujący z 8-calowym wyświetlaczem.

- Wyższy poziom bezpieczeństwa dzięki takim rozwiązaniom jak kamera Rear View Assist – asystent monitorowania strefy za samochodem i systemy poprawiające widoczność

w martwym polu widzenia, a także lepsze trzymanie się drogi dzięki układowi kontroli stabilności przyczepy.

- Cztery silniki spalinowe do wyboru - benzynowe i wysokoprężne.

- Nowe Renault Express Van wyróżnia się dynamicznym i dającym poczucie solidności designem nadwozia, w pełni zgodnym z kanonami stylistycznymi marki. Oferuje wymiary, które nie mają sobie równych w segmencie furgonetek i w znacznym stopniu ułatwiają proces załadunku, nowoczesne wnętrze z dużą liczbą praktycznych schowków oraz komfortowe siedzenia o wzmocnionej konstrukcji. Nowy Express Van jest odpowiedzią Renault na potrzeby klientów poszukujących pojazdów zapewniających odpowiednią ilość miejsca i przestrzeni - Jean-Louis Wiedemann, dyrektor sprzedaży małych samochodów dostawczych Grupy Renault.

Nowe Renault Express VanNowe Renault Express Van Renault

Nowe Renault Express Van to solidna i dynamiczna stylistyka

Nowa furgonetka Renault łączy dwa elementy: solidność i atrakcyjną stylistykę. Solidność podkreślają: pionowy zderzak, wysoka osłona chłodnicy, przetłoczenia na masce i płynne linie nadwozia oraz światła wykonane w technologii LED w charakterystycznym dla marki Renault układzie w kształcie litery C (C-Shape). Z kolei troska o efektowną stylistykę, obejmująca atrakcyjne elementy wykończenia i chromowane akcenty, kojarzy się zdecydowanie z samochodami osobowymi. Przeprojektowanie błotników oraz przednich i przesuwnych drzwi bocznych pozwoliło na uzyskanie bardziej płynnej i eleganckiej linii bocznej nadwozia. Za podniesioną linią maski ukryto wycieraczki, dysze spryskiwaczy i zawiasy. Przedni uchwyt holowniczy został wbudowany w obramowanie świateł przeciwmgielnych i jest prawie niewidoczny.

Bezpieczeństwo i komfort jazdy

W nowym modelu zastosowano światła LED w dobrze znanym układzie w kształcie litery C. Dzięki zastosowaniu podwójnej optyki halogenowej światła LED oferują do 90% większą intensywność wiązki światła w przypadku świateł drogowych i 60% dla świateł mijania.

Duże lusterka zewnętrzne zapewniają doskonałą widoczność.

Ze względów bezpieczeństwa i w celu lepszego zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą zrezygnowano z możliwości otwierania tylnych drzwi za pomocą kluczyka.

Nowy Express Van oferuje komfortowe wnętrze wyposażone w eleganckie fotele ze wzmocnionym podparciem bocznym, w szczególności na wysokości klatki piersiowej i ramion oraz dużymi, nowoczesnymi zagłówkami.

Nowy Express Van oferuje trzy systemy multimedialne: Radio Connect R&Go i system multimedialny Renault EASY LINK z 8-calowym ekranem dotykowym w dwóch wersjach – z nawigacją lub bez. Na wyposażeniu może znaleźć się ładowarka indukcyjna do smartfona, do trzech gniazd USB oraz cztery gniazda 12 V, w tym jedno w strefie cargo.

Bardzo ważnym elementem są też systemy wspierające kierowcę:

- Rear View Assist – asystent monitorowania strefy za samochodem

- Wsteczne wypukłe lusterko szerokokątne Wide View Mirror

- System monitorowania martwego pola

- Układ kontroli stabilności przyczepy

- System wspomagania ruszania pod górę

- Ogranicznik i regulator prędkości

- Przednie/tylne czujniki wspomagania parkowania

Bezpieczny załadunek i rozładunek oraz duża ładowność

Nowe Renault Express VanNowe Renault Express Van Renault

Nowy Express Van jest bardziej praktyczny niż kiedykolwiek. Może przewozić do 780 kg ładunku w wersji z silnikiem benzynowym i do 650 kg w wersji z silnikiem wysokoprężnym. Nowy Express Van dysponuje również rekordową ilością miejsca w schowkach umieszczonych wewnątrz kabiny (prawie 48 l) oraz pojemnością ładunkową sięgającą 3,7 m³. Szerokość otworu bocznych drzwi przesuwnych wynosi 716 mm. To najszersze drzwi na rynku. Dwuskrzydłowe drzwi tylne w układzie 2/3 – 1/3 ułatwiają załadunek, rozładunek i dostęp do przewożonych ładunków.

Ekonomiczne silniki benzynowe i wysokoprężne, gwarancja

Nowy Express Van jest dostępny w wersji z silnikiem benzynowym 1.3 l o mocy 100 KM oraz silnikami wysokoprężnymi 1.5 Blue dCi 75 i 95, które zapewniają ograniczone zużycie paliwa. Silniki te współpracują z 6-biegową skrzynią mechaniczną.

Gamę jednostek napędowych uzupełnia silnik wysokoprężny 1.5 Blue dCi 75 ECOLEADER, oferowany z ogranicznikiem prędkości do 100 km/h w celu zapewnienia ograniczonego zużycia paliwa niezależnie od stylu jazdy kierowcy (oszczędność na poziomie 0,5 l/100 km i 12 g CO2/km w cyklu mieszanym WLTP).

Producent udziela na samochód dwuletniej gwarancji mechanicznej nieograniczonej limitem kilometrów co korzystnie wpływa na koszty użytkowania pojazdu.

Cena, sposoby finansowania zakupu

Nowy Express Van oferowany jest w cenie od 48 950 zł.

CENNIK

Wersja                                                           Cena katalogowa netto

Business 1.3 TCe 100                                              48 950 zł

Business Blue dCi 75                                                51 450 zł

Business Blue dCi 75 ECOLEADER                         51 450 zł

Pack Clim 1.3 TCe 100                                             52 950 zł

Pack Clim Blue dCi 75                                              55 450 zł

Pack Clim Blue dCi 75 ECOLEADER                      55 450 zł

Pack Clim Blue dCi 95                                              56 950 zł

Samochody można nabywać także w leasingu z atrakcyjnymi warunkami i załatwiając wszystko na miejscu w Salonie Partnera Renault.

Nowe Renault Express VanNowe Renault Express Van Renault

Leasing Renault oferuje wiele możliwości wyboru okresu leasingu i wysokości opłaty wstępnej:

- opłata wstępna od 0%

- okres leasingu od 24 do 60 miesięcy

- równe raty leasingowe

Samochód może zostać ubezpieczony równocześnie z zawarciem umowy leasingu. Koszt ubezpieczenia w Pakiecie Renault-Allianz Polska jest rozłożony na miesięczne, nieoprocentowane raty, a stawka ubezpieczenia już od 2,9% ceny samochodu.

Renault Business Plan – najem długoterminowy. Jest to oferta skierowana do klienta biznesowego. Dzięki niej można spokojnie poprowadzić swój biznes, a sprawy związane z samochodem powierzyć Renault.

Nowe Renault Express Van to idealny wybór dla przedsiębiorców w segmencie małych furgonetek.