Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko ich pokonanie, pozwoli stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Czy zjednoczeni - Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), zdołają uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami?

Dzięki wysiłkom wielu ludzi cieszymy się, że możemy przedstawić widzom długo oczekiwaną wersję Ligi Sprawiedliwości - mówi Toby Emmerich, prezes Warner Bros. Pictures Group.

Ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie fani. Jeszcze przed wydaniem wersji filmu z 2017 roku domagali się oni poznania wizji Snydera. Akcja #ReleaseTheSnyderCut, po setkach tysięcy wzmianek w mediach społecznościowych stała się potężnym, międzynarodowym ruchem wśród kinomanów i fanów komiksów.

W swojej 4-godzinnej epopei Snyder nie tylko gromadzi znanych superbohaterów, ale wraz ze scenarzystą Chrisem Terrio odkrywa całą historię, zanurzając się w złożoności ich losów.

Nigdy nie sądziliśmy, że uda nam się to ukończyć. Po prostu mieliśmy tę wersję dla siebie - mówi Deborah Snyder, producentka filmu. Myślę, że fani z przyjemnością zobaczą, co udało nam się zrobić. Pracowaliśmy nad tym w odosobnieniu od tak dawna i przebyliśmy niesamowitą drogę. Możliwość ostatecznego przedstawienia światu wizji Zacka jest po prostu niesamowita.

Doskonale przyjęta przez fanów i krytyków, długo wyczekiwana wersja filmu będąca kompletną wizją reżyserską Zacka Snydera, zadebiutuje na nośnikach 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray  i DVD już 16 czerwca. Film dostępny będzie również w kolekcjonerskich wydaniach 4K Ultra HD Blu-ray  Steelbook oraz Blu-ray  Steelbook.

DODATEK SPECJALNY W WYDANIU 4K ULTRA HD BLU-RAY I BLU-RAY :

- Droga do  Ligi Sprawiedliwości: reżyser Zack Snyder opowiada o swojej trylogii filmowej z uniwersum DC

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:

facebook.com/MojeFilmyDVD