Nasza pierwsza propozycja dedykowana jest miłośnikom gadżetów. Braun Series 7 to model wyposażony w rewolucyjną, w pełni elastyczną głowicę 360° Flex, która dostosowuje się do konturów twarzy i szyi, zapewniając stały kontakt ze skórą. Mężczyzna, który codziennie goli się na gładko z pewnością doceni gadżet, który usprawni jego codzienność i zaoszczędzi czas. Nawet, jeśli za parę lat Tata zdecyduje się na zapuszczanie zarostu, wówczas za pomocą jednego, szybkiego ruchu i dostępnych nasadek EasyClick, będzie w stanie zmienić golarkę w trymer do stylizacji zarostu.

Braun Series 7Braun Series 7 Braun

Cena sugerowana : od 999 zł do 1239 zł

Jeśli Twój Tata boryka się z problemem nadmiernego owłosienia, ale do tej pory nie zdecydował się na wizytę w salonie kosmetycznym, z pewnością doceni prezent w postaci urządzenia Braun Silk-expert Pro 5. To bezpieczne urządzenie do depilacji metodą IPL w domu, które pozwoli na usunięcie zbędnego owłosienia w obszarach takich jak plecy, czy klatka piersiowa. Dzięki zastosowaniu technologii SensoAdapt, automatycznie dostosowuje się do kolorytu skóry, sprawiając, że zabiegi są wyjątkowo szybkie.

Braun Silk-expert Pro 5Braun Silk-expert Pro 5 Braun

Cena sugerowana: 1 999 zł

Nasza ostatnia propozycja to urządzenie, które sprosta nawet najwyższym oczekiwaniom brodaczy. Trymer Braun BT 7240 wyposażony jest w pokrętło z precyzyjną podziałką, zapewniające szeroki zakres regulacji długości przycinania – aż 39 różnych ustawień w odstępach co 0,5 mm. Czas pracy urządzenia wynosi 100 minut, po zaledwie 1 godzinie ładowania – dzięki czemu podczas weekendowych wyjazdów twój Tata nie będzie musiał martwić się o jego ładowanie. W zestawie oprócz samego trymera, dodatkowo znajdziemy aż 4 nasadki, dedykowane m. in. do precyzyjnego wyznaczania linii zarostu.

Trymer Braun BT 7240Trymer Braun BT 7240 Braun

Cena sugerowana: 369 zł.