Nie wyobrażacie sobie lata bez spotkań z przyjaciółmi na świeżym powietrzu, grillowania w ogrodzie i innych podobnych aktywności? W takim razie z pewnością niejednokrotnie dźwigaliście ze sobą torby pełne przysmaków i piwa, które na dodatek nie zawsze było przyjemnie zimne - w tym roku macie szansę to zmienić, a wszystko za sprawą specjalnego autonomicznego robota.

Heineken Bot, czyli Beer Outdoor Transporter, to jak sama nazwa wskazuje robot pełniący funkcję lodówki, który podąża za nami i oferuje piwo o zawsze idealnej temperaturze.

Co prawda producent nie zdradził jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat robota, ale wiemy, że mieści do 12 puszek piwa i charakteryzuje się uroczą osobowością AI, więc to marzenie każdego konesera piwa.

Niestety wiele wskazuje na to, że Heineken nie wprowadzi BOTa do regularnej sprzedaży i jedyną szansę na jego zdobycie może być udział w specjalnej akcji - jej szczegóły poznać mamy już za kilka dni, konkretniej 1 lipca, kiedy to dowiemy się, co trzeba zrobić, żeby robot trafił w nasze ręce. Miejmy tylko nadzieję, że promocja nie będzie ograniczona terytorialnie i my również będziemy mogli wziąć w niej udział, bo oczami wyobraźni już widzimy zazdrosne spojrzenia sąsiadów! :)