Lady & Gentleman

Tissot T My LadyTissot T My Lady Tissot

Tissot GentlemanTissot Gentleman Tissot

Tissot T-My Lady Automatic i Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium stanowią dobraną parę nie tylko ze względu na swoje nazwy. Charakterystyczny dla nich prosty i ponadczasowy styl sprawiają, że pasują do wielu stylizacji i okazji. Blasku T-My Lady dodaje 8 diamentów Top Wesselton zdobiących tarczę z białej masy perłowej. Niedecydowana Panna Młoda na pewno doceni, że zegarek posiada zarówno bransoletę, jak i pasek ze skóry naturalnej. Oba zegarki wyposażono w mechanizmy automatyczne, których pracę można podziwiać przez przeszklony dekiel.

Tissot T-My Lady Automatic Sugerowana cena detaliczna: 4200 zł

Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium Sugerowana cena detaliczna: 3850 zł

Piękna para

Tissot Le Locle Powermatic 80Tissot Le Locle Powermatic 80 Tissot

Tissot BellissimaTissot Bellissima Tissot

Tissot Bellissima dla Niej i Tissot Le Locle Powermatic 80 dla Niego to przykład szyku i wyrafinowanego designu. Pięknie giloszowane tarcze i lśniące elementy pokryte powłoką PVD w kolorze różowego złota sprawiają, że te zegarki stanowią doskonale uzupełniającą

się parę. Starannie dopracowane detale to przykład zegarmistrzowskiego kunsztu marki pochodzącej ze szwajcarskiego Le Locle.

Tissot Bellissima Sugerowana cena detaliczna: 1 900 zł

Tissot Le Locle Powermatic 80 Sugerowana cena detaliczna: 2900 zł

Tradycyjna klasyka

Tissot Tradition LadyTissot Tradition Lady Tissot

Tissot TraditionTissot Tradition Tissot

Tissot Tradition to kolekcja dla wielbicieli tradycyjnej elegancji w stylu vintage. Łagodne linie koperty na bransolecie ze stali szlachetnej przywodzą na myśl lata 50. Proponowane modele dzięki połączeniu bieli i srebra subtelnie uzupełnią stylizacje Pary Młodej dodając nieco ducha retro.

Tissot Tradition Lady Sugerowana cena detaliczna: 1450 zł

Tissot Tradition Sugerowana cena detaliczna: 1450 zł