Podczas gdy w trakcie minionych kilku sezonów byliśmy skupieni na naturze i byciu na zewnątrz, w nadchodzącym sezonie zagłębimy się bardziej w zagadnienie zrównoważonego rozwoju, aby chronić naturę znajdującą się wokół nas. Nowa kolekcja od marki Levi’s® to celebracja natury, zarówno pod względem stylu, jak i sposobu w jaki produkowana jest odzież. Jest to także kolekcja, która skupia się na człowieku i na tym, co znaczy nim być. Dlatego też  Levi’s® stawia na indywidualność i kreatywność oraz wskazuje korzyści jakie możemy czerpać z natury, przy jej jednoczesnym poszanowaniu i byciu za nią odpowiedzialnymi. Idea kolekcji Human Nature jest przede wszystkim optymizm i miłość do rzemiosła. Jak zawsze w przypadku Levi’s®, chodzi o to, aby wyglądać stylowo cokolwiek robimy, bez względu na to czy jesteśmy akurat w pracy, w szkole, na imprezie czy gdy spędzamy czas w domu.

Human NatureHuman Nature ULYSSES ORTEGA

Human NatureHuman Nature ULYSSES ORTEGA


W linii męskiej w tym sezonie chodzi przede wszystkim o relaks, zarówno pod kątem kroju, jak i stylu, z dużą dozą wpływu lat 90. w postaci denimu z nowej rodziny krojów So High. Czerpiąc inspiracje z klasycznych stylów Levi’s® Orange Tab, linia So High obejmuje spodnie z wyższym stanem i luźnym krojem, które stanowią ukłon w stronę klasycznego stylu lat 70., który zyskał na popularności w latach 90. To współczesna interpretacja stylu lat 70. w wersji Slim oraz Bootcut.

Human NatureHuman Nature ULYSSES ORTEGA

Ekspansja modelu oraz idącego za nim stylu - Stay Loose, to kolejny ważny element linii męskiej. W tym sezonie pojawią się zatem nie tylko spodnie, ale również topy i kurtki Trucker o luźniejszym kroju. Kolekcja obejmuje także tkane koszule Camp Shirts z printami i wzorami oraz haftowanymi kołnierzami, a także mięsiste swetry Stay Loose Cardigans, których dżersejowy ścieg przywołuje klimat lat 90. Zarówno koszule, jak i swetry idealnie pasują do nowych jeansów So High lub modelu spodni 551TM Z Authentic Straight Crop z szerszą prostą nogawką czyli uwspółcześnioną wersją popularnych jeansów z rozporkiem na zamek, które zadebiutowały w zeszłym roku.

Human NatureHuman Nature Levi's

Human NatureHuman Nature Levi's


Kurtki Trucker także występują w luźniejszej wersji w postaci nowego modelu Sunset Trucker, która charakteryzuje się pudełkowym krojem oversize z kontrastowym sztruksowym kołnierzem. Kurtka Sunset Trucker jest super wygodna i wygląda bardzo stylowo. Inspirowana jest korzeniami Levi’s® wywodzącymi się z odzieży roboczej z dozą współczesnego stylu ulicznego. W kolekcji pojawią się także spodnie Levi’s®

XX Chino EZ jako idealne połączenie wygody i stylu. Model będzie dostępny z długą i krótką nogawką i jest odpowiedzią na zagwozdkę dotyczącą zdalnej pracy z domu, ponieważ zostały wyposażone w elastyczny pas, jak w tradycyjnych spodniach dresowych, zaś wykonane zostały z miękkiej bawełny twill, jak klasyczne spodnie chino.

Human natureHuman nature Levi's

BUY BETTER WEAR LONGER

W tym sezonie, kontynuujemy nasze starania, aby wprowadzać bardziej zrównoważone praktyki produkcyjne: poprzez prowadzenie ambitnych akcji dotyczących klimatu i wody oraz inwestowanie w materiały i technologie takie jak Cottonized Hemp i Organic Cotton, wprowadzenie produkcji opartej na Water<Less®, marka Levi’s® działa, aby zredukować własne oddziaływanie na zasoby naturalne i pomaga zmieniać przemysł odzieżowy na bardziej przyjazny naszej Planecie. W rzeczywistości, aby podać choć jeden przykład, 76% wszystkich produktów Levi Strauss & Co. i 70% wszystkich dolnych części garderoby Levi’s® i kurtek Trucker Jacket jest produkowane przy użyciu naszej autorskiej technologii Water<Less® opartej na serii technik wykończeniowych i wskazówek dotyczących ponownego używania wody, które do tej pory oszczędziły ponad 4 miliardy litrów wody i dzięki nim ponownie wykorzystano prawie 10 miliardów litrów wody od momentu ich wprowadzenia. Takie innowacje pozostały dostępne dla innych firm, aby swobodnie można było z nich korzystać i zachęcać innych przedstawicieli przemysłu do adaptowania autorskich i innowacyjnych praktyk oszczędzających wodę..

Produkty Levi’s® zostały zaprojektowane, aby były trwałe i służyły jak najdłużej. Kupuj, noś i kochaj rzeczy Levi’s® przez wiele lat. Jeśli jakakolwiek para jeansów Levi’s® lub kurtka Trucker będą wymagały naprawy, możesz przynieść je do punktu Levi’s® Tailor Shop, gdzie będą zszyte, załatane lub nawet przekształcone w nowy ciuch.

Human natureHuman nature Levi's

Human natureHuman nature Levi's


Bez względu na to czy chcesz już na zawsze zatrzymać swoją ulubioną parę jeansów Levi’s® czy dać im drugie życie przekazując je komuś innemu, Levi’s® pomaga swoim klientom redukować odpady i wydłużać życie należącego do nich denimu. "Poczujesz różnicę, gdy masz jeansy, które przeszły z tobą wszystko lub gdy pójdziesz na zakupy do second handu. Para spodni Levi’s® służy ci długo, przez co dłużej zachowuje swoją wartość," mówi Paul Dillinger, Vice President of Product Innovation. "Inwestując w jakość i projektując z myślą o zachowaniu wartości, dążymy do tego, aby zaoferować naszym klientom zarówno fizyczną jak i emocjonalną trwałość."

Human natureHuman nature Levi's

Human natureHuman nature Levi's

Human natureHuman nature Levi'sZdajemy sobie sprawę z tego, że produkcja mody i oraz jej konsumpcja osiągnęły w ostatnich latach bardzo wysoki poziom - w latach 2000-2020 podwoiła się globalna konsumpcja odzieży. Mamy w naszych szafach więcej ciuchów, a każdą rzecz nosimy mniej razy. Zbyt szybko wyrzucamy ciuchy, zatrzymujemy je prawie o połowę krócej niż 15 lat temu. Dlatego właśnie nawołujemy: „Buy Better, Wear Longer" zdając sobie jednocześnie sprawę, że my sami również mamy pracę do wykonania.