Japoński producent elektroniki ogłosił nową współpracę z Bandai Namco, która składa hołd jednej z najbardziej znanych gier wszech czasów: Pac-Man.

A100WEPC to zegarek w stylu retro, oparty na niedawnej reedycji cyfrowego zegarka F-100. Ten zegarek został pierwotnie wydany w 1978 roku z zaawansowanymi funkcjonalnościami, w tym cyfrowym alarmem, stoperem i funkcją kalendarza. Znany był również z filmu Obcy rok później.

Nowy A100WEPC zachowuje ten sam czteroprzyciskowy układ przodu, ale dodaje branding Pac-man. Tarcza zegarka zawiera kolorowe przedstawienie Pac-Mana i tych nieznośnych duchów, a logo „Illuminator" jest również wykonane czcionką Pac-Man. Górny pasek zegarka pokazuje Pac-Mana ściganego przez duchy, podczas gdy dolny pasek przedstawia odwróconą scenę z Pac-Manem podczas polowania. Nawet z tyłu obudowy zegarka znalazła się scena z gry.

Niestety, Casio nie wspomniał o cenach ani potencjalnej dacie premiery swojego zegarka Pac-Man, ale z pewnością będzie on znacznie tańszy niż wspomniany zegarek Tag Heuer Super Mario.