Cały on to propozycja od reżysera głośnego filmu Wredne dziewczyny, w której główne role grają Addison Rae i Tanner Buchanan - ten ostatni dał się poznać wcześniej jako Robby Keene w serialu Cobra Kai. Film jest nową wersją młodzieżowego Cała ona z 1999 roku, ale tym razem sprawdzimy, czy popularna influencerka wygra zakład i zdoła uczynić największego szkolnego przegrywa królem balu maturalnego.

Bohaterką współczesnej opowieści jest influencerka (Addison Rae), która podejmuje się niełatwego zadania - ma zmienić największego nieudacznika w szkole (Tanner Buchanan) w króla balu maturalnego. Fabuła jest zatem bardzo podobna jak w produkcji z 1999 roku, z tym, że teraz chłopak będzie niezdarnym i mało popularnym bohaterem wielkiej przemiany.

Gwiazdami nowej komedii romantycznej na platformie Netflix będą młode dziewczyny, znane z działalności w social mediach - Addison Rae i Madison Pettis.

Co ciekawe, Addison Rae w prawdziwym życiu też jest bardziej influencerką niż aktorką. Jej instagramowe konto śledzi ponad 38 milionów osób.

Madison Pettis to amerykańska aktorka i piosenkarka, ale jej Instagram z 4 milionami obserwujących wskazuje, że to modelka, skupiona na pozowaniu w bieliźnie.

Premiera: 27 sierpnia/Netflix.