Na początek winna Wam jestem wyjaśnienie, żeby wszystko było jasne. W przypadku dostaw z Portside nie mamy do czynienia z klasycznym cateringiem. Firma specjalizuje się w dostawach świeżych ryb i owoców morza, które możecie sobie przyrządzić, tak jak lubicie. Mają w swojej ofercie kilka gotowych dań w postaci pulpetów, zupy, past i bulionu. Jednak ich największym atutem jest ekspresowa dostawa ryb i owoców morza. Świeże znaczy również, że nie są one zamrożone, a schłodzone.

Krewetki argentyńskieKrewetki argentyńskie Magdalena Żołyńska

Portside.pl działa jak klasyczny sklep internetowy. Odnajdziecie się w nim błyskawicznie, gdyż wprowadzono intuicyjny podział na kategorie produktów.

Oczywiście najliczniejszą kategorią są tu ryby i znajdziecie tutaj zarówno te morskie, jak i słodkowodne. Nie brakuje także owoców morza. W zasobach sklepu znajdziecie także garmażerkę rybną, a w niej steki i burgery w postaci przygotowanych płatów mięsa rybiego, rozmaite pasty i pulpeciki, a nawet zupę rybną.

Ryby z PortsideRyby z Portside Magdalena Żołyńska

Krewetki argentyńskieKrewetki argentyńskie Magdalena Żołyńska

Od pewnego czasu bardzo ciekawie i z pomysłem rozwijana jest sekcja dodatków. Są tam już makarony, przyprawy, a nawet świeże zioła, które idealnie wpasują w dania z rybami i owocami morza.

Grill? Również nie ma problemu. Znajdziecie tam odpowiedni dział z produktami nadającymi się do grillowania. Teraz naprawdę zaskoczycie znajomych, bo ilu z nich miało okazję skosztować przygotowanego w ten sposób kalmara?

Pasta rybna PortsidePasta rybna Portside Magdalena Żołyńska

Oferta sklepu jest bardzo często wzbogacana o nowe produkty i rozrasta się szybko, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

A jeśli nie jesteście pewni swoich sił lub brakuje inspiracji, to radzę zerknąć do działu z przepisami. Jest tam wiele świetnych pomysłów, stworzonych przez szefów kuchni i uznanych blogerów kulinarnych. To się po prostu nie może nie udać.

Jak to jest zapakowane?

Przyznaję, że ja również miałam obawy, jak uda się dostarczyć schłodzone, świeże ryby w czasie letnich upałów. Już pierwsza dostawa upewniła mnie, że nie ma z tym najmniejszych problemów. Zamówienie dotarło idealnie zapakowane i wszystko w środku było wciąż zimne, a paczka przewędrowała pół Polski.

Łosoś z PortsideŁosoś z Portside Magdalena Żołyńska

Jak wygląda zamówienie i dostawa?

Po zebraniu zamówienia w koszyku następuje zamówienie. Właściciele zalecają, żeby ryby zamawiać w poniedziałki do południa, a dzięki temu nasze zamówienie zostanie zapakowane w środę, a w czwartek już będzie na miejscu. Dla spóźnialskich i zapominalskich przewidziano wysyłkę ekspresową realizowaną w ciągu dwóch dni. Dzięki takiemu systemowi można cieszyć się świeżymi rybami, owocami morza i pysznymi pastami rybnymi na okrągło. Osobiście korzystam z tej formy dostawy bez przerwy i wszystko zgrywa mi się idealnie.

Łosoś z PortsideŁosoś z Portside Magdalena Żołyńska

Dla kogo jest catering Portside?

Dla wszystkich wielbicieli (obecnych i przyszłych) ryb i owoców morza. Coraz więcej ludzi szuka alternatywy dla tradycyjnej diety otwartej na czerwonym mięsie czy też drobiu i chętnie sięgają po dary morza i wód słodkich.

Z pewnością jest to doskonałe źródło świeżych, wyselekcjonowanych produktów dla osób, które z różnych względów, mają ograniczony bądź utrudniony dostęp do sklepów z takim asortymentem, a klasyczne filety rybne, czy też mrożone owoce morza już im obrzydły.

Portside.pl z pewnością jest w zasięgu cenowym przeciętnego człowieka i zapłacicie tutaj podobnie jak w tradycyjnym rybnym, z tym że otrzymujecie dostęp do towaru bardzo dobrej jakości i w znakomitym wyborze.