Ile z HAMMERa jest w opisywanym, maluteńkim i super lekkim laptopie? Super pomysł i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom użytkownika oraz dobra cena. Reszta to już całkiem inna bajka.

Laptop konwertowalny 3 w 1. Łatwo przemieni się w tablet i panel demonstracyjny

Arc 13.3 Slim to laptop konwertowalny. Wyposażono go w dotykowy ekran z obrotową konstrukcją. Laptop wyposażono w 13,3-calowy, dotykowy ekran Full HD, który można odwrócić na obrotowym zawiasie i uczynić z urządzenia spory tablet czy panel demonstracyjny. Przy wadze 1,3 kg i 15 mm grubości nie ma większego problemu z przenoszeniem urządzenia.

Do tego należy dodać solidną i bardzo elegancką (metalową) obudowę oraz podświetlaną klawiaturę, znakomicie ułatwiającą pracę po ciemku. W przypadku tego ostatniego elementu warto pamiętać, że wielu dużych i uznanych na rynku producentów, zapomina o tej funkcjonalności i można się zdziwić, przynosząc do domu sprzęt za kilka tysięcy.

Małe rozmiary, ale duże możliwości i komfort pracy

Notebook wyposażono w baterię o pojemności 5000 mAh, która ma zapewnić do 5 godzin pracy na jednym ładowaniu. I daje się to spokojnie osiągnąć, zwłaszcza że sercem jest niskonapięciowy procesor Intel Celeron N4100 (14 nm) ze zintegrowanym układem graficznym Intel z serii 600 oraz 4 GB RAM.

W standardzie dostajemy 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia o dysk SSD do 512 GB. Podstawowa konfiguracja spokojnie wystarcza do płynnego działania preinstalowanego systemu Windows 10 Pro.

Oczywiście 15 milimetrów grubości wymusza pewne ograniczenia. Dlatego na bokach urządzenia próżno szukać bogactwa portów — jest wejście zasilania, 2x USB-C i audio jack 3,5 mm oraz czytnik kart microSD. W komplecie znajdziecie także przelotkę do "dużego" USB.

Do łączenia się z sieciami oraz innymi urządzeniami, mamy do dyspozycji moduł Wi-Fi, jak również Bluetooth 4.2.

Dla kogo jest laptop techbite Arc 13.3 Slim?

To właśnie elementy, których oczekuję po laptopie do pracy: mobilność, pomysł, wszechstronność i komfort. Jeśli szukacie czegoś do zadań biurowych, do podróży, żeby zobaczyć jakiś film, posurfować w internecie to laptop Arc 13.3 Slim jest wprost idealny.