Jestem pewna, że miliony ludzi na świecie ma podobne historie z Conversami w tle. Myślę, że mimo ponad 100-letniej historii i nowych kolorów i krojów, tej marce zawsze udawało się pozostać butem, który można znaleźć w większości szaf na całym świecie.

Nowoczesne technologie wskrzeszają klasykę

Jak wspaniale udało się rozegrać temat. Są tu zaprzęgnięte najnowsze technologie, zapewniające komfort użytkowania, na które łakomym okiem spojrzą dzisiejsi nastolatkowie, a moje pokolenie chętnie wróci do marki używanej przed laty. Styl, szyk, technologie, jakość i wygoda. Taka jest właśnie nowa kolekcja Create Next i znajdujące się w niej futurystyczne, uniseksowe buty Run Star Motion.

Powrót klasycznego modelu w nowej odsłonie

Nowe buty to zaktualizowana  klasyka i powrót modelu 1986 Weapon do linii Converse. Jednak po ogromnej modernizacji, obejmującej futurystyczną formę, podniesienie komfortu, doskonałą amortyzację i użycie nowoczesnych materiałów. Dzięki temu powstał but, który znakomicie sprawdza się zarówno na boisku, jak i w mieście.

Nie ma tu dzikich kolorów, zwariowanych dodatków ani cekinowych koronek. Po prostu klasyczny wysoki top Converse, ale podwyższony. Ponadgabarytowe sneakersy to trend obuwniczy, który wydaje się mieć największą siłę i dlatego tak chętnie sięgają po niego użytkownicy.

Czym jest CX?

CX to nowoczesne podejście do klasyka sprzed lat. Odzwierciedlając ciągły ruch Chucka na ulicach miast i kierując się popularnością modeli takich jak Run Star Hike, nowy Run Star transformuje klasyczne linie Converse. Zabudowany od dołu do góry, zapewnia podwyższoną postawę i komfort dzięki piance.

CX drop-in otoczonej podeszwą środkową z pianki EVA i nowo zaprojektowaną podeszwą zewnętrzną zaprojektowaną tak, aby wspierać każdy krok. Podczas gdy cholewka pozostaje wierna oryginałowi, zestawiona z futurystycznymi detalami, nadaje butom śmiały wyraz. Wyolbrzymiona, falista platforma i mocno wyrzeźbiona trakcja uniosą każdego w górę, zapewniając jednocześnie wyjątkową przyczepność.

Converse to stary, dobry znajomy!

We współczesnym bardzo rozpędzonym świecie, coraz więcej osób sięga po rzeczy, które wydają się znajome. Samsung przywraca telefony z klapką, a trend na zbyt duże marynarki przypomina kobiety z lat 80 - tych.

Nostalgia sprzedaje się, ponieważ tęsknimy za prostszymi czasami, a Converse właśnie nam to daje. Dzięki Run Star Motion mamy klasyczne smukłe linie i sylwetkę, połączone z drapieżnym, odważnym stylem lat 20. XX wieku.

Para Conversów Run Star Motion  wygląda jak stary znajomy, a jednocześnie daje świadomość i korzyści płynące z nowoczesności. Znowu można być modnym!