MONACHIJSKI KLIMAT

Oktoberfest w EnergylandiiOktoberfest w Energylandii Tomasz Koscielny

W dniach 4-12 września Park Roller Coasterów nr. 1 w Europie zaprasza wszystkich pełnoletnich fanów złotego trunku na Oktoberfest w niespotykanej odsłonie! Entuzjaści pysznego picia, jedzenia oraz dobrej zabawy odnajdą swoje miejsce w strefie Smoczy Gród, w którym pojawi się miasteczko Oktoberfestu. Będziecie mogli odczuć tam monachijski klimat dzięki bawarskiej muzyce, strojom, dekoracjom i przysmakom. Specjalnie przygotowana tematycznie scenografia sprawi, że zarówno starsi jak i młodsi Goście poczują się częścią największego na świecie folklorystycznego święta! W bramach zaaranżowanego w bawarskiej atmosferze Smoczego Grodu, czekać będą na Was atrakcje odpowiednie dla dzieci już od drugiego roku życia! Karuzela Fuego i Dragon Adventure przyniosą milusińskim moc przygód, podczas gdy najwyższy na świecie drewniany roller coaster Zadra dostarczy starszym, wymagającym Gościom niezapomnianych wrażeń.

BAWARSKA BIESIADA – ZOBACZ CO W MENU!

Oktoberfest w EnergylandiiOktoberfest w Energylandii TKFOTOART TOMASZ KOSCIELNY / i*H2

Wszystkie atrakcje okraszone zostaną pysznym jedzeniem i piciem. W menu pojawią się nowe specjały, takie jak: kiełbaski i kaszanka z grilla, oscypek z żurawiną, szaszłyki, pieczony, złoty ziemniak z masełkiem czosnkowym, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz obowiązkowy dodatek do złotego trunku – precle z solą! Nie zabraknie również płynnych przysmaków, nieodłącznych przy bawarskiej biesiadzie. Spróbować będziecie mogli bursztynowego napoju w kilku wariantach.

106 ATRAKCJI NA 43 HA

Oktoberfest w EnergylandiiOktoberfest w Energylandii TKFOTOART TOMASZ KOSCIELNY

Możesz stać się częścią tradycji, korzystając jednocześnie ze wszystkich 106 atrakcji w sześciu różnych strefach Największego Rodzinnego Parku Rozrywki w Polsce! Zapewnij sobie niezapomniane wrażenia przy największych roller coasterach w Europie i mnóstwo wspomnień, kupując już dziś bilet na ticket.energylandia.pl