Wygląda na to, że Disney+ postanowiło przygotować jeszcze jedno mocne wydarzenie na ten rok i dosłownie wcisnąć premierę The Book of Boba Fett w samą końcówkę 2021 - z tej okazji doczekaliśmy się również prezentacji plakatu filmowego, ale niestety nie zdradza ona za wiele, więc na szczegóły fabularne będziemy musieli jeszcze poczekać.

Wiemy natomiast, że serial zaprezentuje nam - tu UWAGA mały SPOILER - losy Boby Fetta i jego sojuszniczki Fennec Shand krótko po wydarzeniach z drugiego sezonu Mandalorian, kiedy to wspólnie wracają na Tatooine i roszczą sobie prawa do byłych terytoriów Jabby the Hutta.

W rolach głównych powrócą oczywiście Temeura Morrison i Ming-Na Wen, a za produkcję odpowiadają te samy osoby co w przypadku Mandalorian, czyli Jon Favreau, Robert Rodriguez i Kathleen Kennedy. I choć część fanów z pewnością wolałaby w tym miejscu zobaczyć trzeci sezon Mandalorian, to ten zadebiutuje dopiero po The Book of Boba Fett, więc jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma :)

Poza tym, nie ma powodów do narzekania, bo wcześniej użytkownicy Disney+ będą mogli obejrzeć choćby serial Hawkeye. Niestety usługa wciąż niedostępna jest oficjalnie w Polsce, więc na swoją kolej musimy jeszcze poczekać - premiera w naszym kraju miała odbyć się jeszcze w tym roku, ale ostatecznie została przeniesiona na lato przyszłego.