Napoje będą dostępne w pięciu smakach, w tym oryginalnym, bez cukru, jagody goji, owocowy poncz i srebrny lód. Każda puszka została zaprojektowana przez innego artystę, któremu dano wolną rękę w opracowywaniu własnej interpretacji Master Chiefa. Artyści odpowiedzialni za projekt to:

-     Matt Taylor (oryginalny smak) - specjalizuje się w ilustracjach i komiksach. W ciągu swojej udanej dziesięcioletniej kariery ilustratorskiej szukał inspiracji w Ameryce i klasycznych komiksach z lat 50. i 60. XX wieku.

-     Oliver Barrett (bez cukru) - spędził prawie dziesięć lat w agencjach brandingowych i marketingowych jako projektant, zanim utorował sobie własną ścieżkę jako artysta, obsługując takich klientów jak 20th Century Fox, A24, Amazon, DC Comics, Disney, Variety i Vice.

-    Hydro74 (jagody goji) - Joshua M. Smith, znany również jako Hydro74, pracuje w Orlando na Florydzie jako projektant i artysta. Przez 20 lat pracy znany był z przesuwania granic sztuki współczesnej. Pasjonuje go wychodzenie poza schematy i poszerzanie swoich artystycznych wpływów z rówieśnikami i markami, w których współpracuje.

-     Dan Mumford (Fruit Punch) - jest niezależnym ilustratorem pracującym w centrum Londynu, gdzie prowadzi Studio Dan Mumford Limited. Przez ostatnie 13 lat pracował na scenie popkultury i muzyki, tworząc wszystko, od okładek albumów, brandingu i sitodruków po nowe interpretacje klasycznych plakatów filmowych i albumów.

-     Yuko Shimizu (Silver Ice) - japońska ilustratorka mieszkająca w Nowym Jorku, której prace łączą japońskie dziedzictwo ze współczesnymi punktami odniesienia.

Od 1 października do 31 grudnia gracze będą mieli również możliwość odblokowania ekskluzywnej zawartości w grze i wygrania nagród za pomocą kodów znajdujących się na każdej puszce z serii Halo Infinite. Jeden pakiet nagród składa się z konsoli Xbox Series X, cyfrowej kopii Halo Infinite, 27-calowego monitora do gier Razer Raptor oraz zestawu słuchawkowego Razer Kaira Pro Halo Infinite.

Główna nagroda, która zostanie przyznana jednemu szczęśliwemu zwycięzcy (niestety tylko w USA), obejmuje niestandardowego Jeepa Gladiatora z masywnymi 43-calowymi oponami, ulepszeniami osiągów i profesjonalnym zawieszeniem. Premiera Halo Infinite na Xbox One, Xbox Series i Microsoft Windows planowana jest na 8 grudnia 2021 roku.