Xbox ogłosił globalną współpracę z marką Adidas, której celem jest uczczenie 20 lat konsoli Microsoftu na rynku. Jej efektem będą sneakersy Originals by Xbox z przezroczystymi detalami wyraźnie inspirowanymi specjalną wersją pierwszego Xboxa, który trafił na rynek w ramach promocji Halo: Combat Evolved w 2001 roku.

Fani „zielonej" stylistyki również nie mają powodów do obaw, bo jeśli chodzi o kolor, to możliwość była tylko jedna - sneakersy są zielone, więc jeśli lubicie się wyróżniać i kochacie granie na konsoli Xbox, to pozycja obowiązkowa.

Co więcej, to dopiero początek atrakcji, jakie Microsoft przygotował w związku z tą rocznicą i w ciągu kilku najbliższych miesięcy na rynek trafią też inne modele sneakersów, inspirowane przeszłymi i obecną generacją konsol.

My name is Bond. James Bond. "Nie czas umierać" - recenzja filmu

Co bardzo ważne, buty trafią do normalnej sprzedaży, więc każdy fan będzie miał okazję je kupić, ale będzie też okazja do wygrania limitowanej pary - w tym celu Xbox zachęca do śledzenia swojego konta @Xbox na Twitterze, gdzie w odpowiednim czasie pojawią się szczegóły konkursu.

Warto też przypomnieć, że dosłownie kilka dni temu dowiedzieliśmy się o innej współpracy działu Xbox, a mianowicie z producentem napojów energetycznych Rockstar. W efekcie na rynek trafi 5 smaków Rockstara - oryginalny, bez cukru, jagody goji, owocowy i srebrny lód, każdy zapakowany w limitowaną puszkę zaprojektowaną przez innego artystę, któremu dano wolną rękę w opracowywaniu własnej interpretacji Master Chiefa.

Top 5 - w te gadżety rowerowe warto zainwestować

Jakiś czas temu na premierze filmu Free Guy pojawiła się też w pełni sprawna replika kultowego Guźca z serii Halo, wygląda więc na to, że machina promocyjna marki ruszyła pełną parą i tegoroczna premiera Infinite wydaje się już niezagrożona.

Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czekać na kolejne informacje - my już nie możemy się doczekać!