Usługa Allegro Smart! Student zapewni ci darmowe dostawy, a dodatkowo szereg bardzo atrakcyjnych z punktu widzenia studenta benefitów. Teraz możesz się o tym przekonać, korzystając z Allegro Smart! Student przez pół roku całkowicie za darmo!

Twoje studenckie centrum dowodzenia i komunikacji ze światem

Aby dobrze przygotować się do zdalnych zajęć, znajdź w mieszkaniu lub akademiku przyjazne ciche miejsce, w którym odizolujesz się od bodźców z otoczenia. Nikt i nic nie ma prawa ci przeszkadzać, gdy zdobywasz wiedzę. Z pewnością potrzebujesz ergonomicznego biurka z dobrym jasnym oświetleniem i wygodnego krzesła. Twoim centrum dowodzenia będzie laptop – jeśli nie jest odpowiednio wyposażony, ale wciąż radzi sobie całkiem nieźle ze swoimi zadaniami, zainwestuj w porządną kamerę internetową i mikrofon. W ten sposób nie umkną ci żadne istotne szczegóły w trakcie zdalnych zajęć.

Biurko, fotel, lampka, słuchawki, laptop, mikrofon, kamera – jeśli potrzebujesz czegokolwiek z tej listy, wszystko z łatwością znajdziesz w jednym miejscu, na Allegro. Zaoszczędzisz czas na przeszukiwaniu stacjonarnych i internetowych sklepów. Dzięki tysiącom konkurencyjnych ofert zaoszczędzisz również pieniądze. Wypróbuj usługę Allegro Smart! Student, z której przez pół roku możesz korzystać bezpłatnie bez zobowiązania. W ten sposób zyskasz darmowe dostawy do paczkomatów i punktów odbioru.

Twoja domowa biblioteka

Twój kącik do zdalnej nauki musi również zastąpić uczelnianą bibliotekę, zwłaszcza gdy mieszkasz daleko od uczelni. Żyjemy w epoce cyfryzacji – zamiast przeszukiwania antykwariatów i księgarni, wszystkie niezbędne materiały łącznie z rzadko spotykanymi podręcznikami możesz znaleźć na Allegro. Jeśli nie chcesz męczyć oczu długotrwałym spoglądaniem w ekran, postaw na czytnik ebooków albo papierową formę skryptów i notatek. Wówczas wystarczy, że zaopatrzysz się w drukarkę ze skanerem – to koszt zaledwie kilkuset złotych, a na Allegro możesz znaleźć sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie.

Poszukaj wygodnych segregatorów i teczek – w kąciku służącym do zdalnego studiowania musi panować porządek, dokładnie jak w uczelnianej bibliotece. Jeśli współlokatorzy mogą przeszkadzać ci w nauce, zainwestuj w zatyczki do uszu bądź słuchawki – wszystko zależy od tego, czy lepiej pracuje ci się przy relaksującej muzyce, czy w absolutnej ciszy. W obu przypadkach hałasy dobiegające z innych pomieszczeń bądź zza okna nie będę stanowiły dla ciebie najmniejszej przeszkody.

Twój czas na relaks i rozrywkę

Jest jeszcze jedna bardzo istotna sprawa, o której musisz pamiętać, ucząc się zdalnie. Taki tryb edukacji nie może ograniczyć twoich pozostałych aktywności, łącznie z rozrywką. Nie zamykaj się w czterech ścianach. Relaks, rozrywkę, ale również rozwój osobisty także pomoże ci realizować usługa Allegro Smart! Student. W jaki sposób? Oto kilka przykładów!

  • Wybierz się ze znajomymi do kina – być może zachęci cię do tego 20% rabatu na bilety do Multikina?
  • Eksploruj swoje miasto dzięki tańszym przejazdom z aplikacją Free Now lub postaw na elektryczną hulajnogę – 20% rabatu na korzystanie z Blinkee.city stanowi sporą zachętę.
  • Poprawiaj swoje kompetencje językowe – osiągniesz to dzięki zniżkom na kursy w ProfiLingua.
  • Odwiedź szkolenia organizowane w ramach strefakursow.pl – z Allegro Smart! Student otrzymasz 70% rabatu na wybrane szkolenie.
  • Zyskaj dostęp do bogatego wyboru e-booków i audiobooków – skuś się na 30% rabatu do Legimi.
  • Wybierz się na weekendową wycieczkę – przysługuje ci 20% rabatu na bilety FlixBus oraz 7 GB mobilnego internetu w T-mobile i Heyah.

To wszystko wraz z darmowymi dostawami zyskujesz, rejestrując się za pomocą swojej legitymacji studenckiej lub uczelnianego maila do Allegro Smart! Student. Co miesiąc otrzymujesz kolejną dostawę kuponów rabatowych. Przez pierwsze pół roku usługa jest całkowicie darmowa. Później podejmujesz decyzję, czy chcesz wykupić roczną subskrypcję za 39 zł, czyli 3,25 zł miesięcznie. Wybór należy do ciebie!