Dżinsy Dr Denim są limitowanym przedmiotem kolekcjonerskim, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi na nowy składany model Samsunga, który bez problemów ma mieścić się nawet w małej kieszeni.

W związku z tym nie będziemy już potrzebować tych głębokich, no chyba że po to, by sięgnąć do nich po ten tysiąc dolarów, który trzeba zapłacić za spodnie… ale na szczęście w zestawie jest też telefon :)

Z Flip Pocket Denim, bo o nich właśnie mowa, zostaną wyprodukowane w bardzo ograniczonej liczbie 450 sztuk, więc zainteresowani powinni się pospieszyć, szczególnie że jak wspomnieliśmy ich cena obejmuje również smartfon (pamiętacie jak wyglądała sprzedaż mini lodówki Xbox Series X?).

W gruncie rzeczy jest praktycznie taka jak za samo urządzenie, a tu mamy jeszcze parę markowych dżinsów, oczywiście pod warunkiem, że podoba się nam ten design.

Z tyłu nie znajdziemy klasycznych kieszeni i zamiast tego mamy jedną dodatkową na przedniej części uda, której wymiary idealnie pasują na Galaxy Z Flip3. Do tego góra spodni została ozdobiona dwoma dużymi literami Z, żeby nie było wątpliwości, co dokładnie mamy na sobie.

Spodnie można zakupić na stronie Dr Denim, zarówno w męskiej, jak i damskiej wersji, ale z pewnością nie starczy ich dla wszystkich użytkowników Galaxy Z Flip3, bo to w końcu najlepiej sprzedający się składak w historii firmy.

Chcecie poznać historię Buzza Astrala? To będzie możliwe dzięki filmowi "Lightyear"

- Smartfony zwykle nie są przyjazne kieszeniom, dlatego wykorzystaliśmy styl i umiejętności Dr Denim, żeby zaprojektować dżinsy przełamujące kieszeniowe standardy, z kieszenią idealnie pasującą do kompaktowego Galaxy Z Flip3. Użytkownicy naszego Galaxy Z Flip3 oczekują wszystkiego co najlepsze w zakresie designu i kieszeniowości, więc co będzie lepiej pasować do naszych smartfonów premium niż idealna para dżinsów - komentuje Hayley Walton, szefowa marketingu marki w Samsung Mobile.