Bo właśnie tyle kosztować będzie limitowana wersja kolekcjonerska Gucci Xbox Bundle, łącząca w sobie tradycję i nowoczesność, a także dająca fanom gamingu i mody możliwość wyrażenia siebie. Ta trafi na rynek 17 listopada w ramach świętowania 20. urodzin marki Xbox i 100. urodzin słynnego domu mody, ale w bardzo limitowanej liczbie 100 sztuk, więc osoby zainteresowane powinny się pospieszyć - chociaż cena na poziomie 10 tysięcy dolarów może zadziałać odstraszająco.

Na co możemy liczyć w zamian? Każdy zestaw będzie zawierał customizowaną konsolę Xbox Series X z laserowo wygrawerowanym wzorem GG, dwa bezprzewodowe kontrolery Xbox w kolorze Carbon Black z paskiem Gucci Web w kolorze czerwonym i niebieskim oraz abonament Xbox Game Pass. A żeby to cudo nie się nie kurzyło albo mogło towarzyszyć nam w podróżach, do kompletu mamy też wytrzymałe etui inspirowane archiwalną walizką Gucci.

Czytaj także: "Kevin sam w domu" w formie klocków LEGO? Już na święta

Nie da się ukryć, że to prawdziwa gratka dla fanów marki, szczególnie jeśli przy okazji interesują się modą, bo takie wydarzenia nie zdarzają się zbyt często. Poza tym, chociaż kontrolery wyglądają dość zwyczajnie, to konsola w grawerowanym wzorem wygląda po prostu fenomenalnie i z pewnością będzie stanowić ozdobę szafki RTV 100 szczęśliwców. Pozostali fani muszą zaś obejść się smakiem lub sięgnąć po inny rocznicowy produkt, jak choćby sneakery Adidasa.