OnePlus słynie ze specjalnych edycji swoich smartfonów, dlatego kolejna nie jest większym zaskoczeniem - co innego jej motyw, bo z popularnych samochodów przesiadamy się na gry wideo, a konkretniej Pac-Mana.

Czytaj także: Rockstar pokazał porównanie grafiki GTA Trilogy z oryginalnymi grami

OnePlus Nord 2 x Pac-Man to naprawdę bogaty zestaw, na który składają customizowane etui ochronne z przeciwnikami słynnego bohatera (Inky, Blinky, Pinky i Clyde), uchwyt na telefon w stylistyce Lego oraz sam smartfon z wyjątkowym świecącym w ciemnościach tylnym panelem, ujawniającym wzór labiryntu. 

Czytaj także: Legendarna zabawka Tamagotchi powraca. I to w dwóch wersjach!

Co więcej, po odpaleniu systemu czekają tematyczne tapety, specjalna animacja ładowania, ikony aplikacji i dźwięki stylizowane na tę retro grę - samego Pac-Mana również nie zabrakło, bo smartfon przychodzi do nas z preinstalowaną produkcją free-to-play Pac-Man 256 z 2015 roku.

OnePlus Nord 2 x Pac-ManOnePlus Nord 2 x Pac-Man OnePlus

Jeśli zaś chodzi o sam smartfon OnePlus Nord 2, to jeden z popularniejszych wyborów w swojej półce cenowej, który oferuje 6.43-calowy panel OLED o rozdzielczości 1080p i odświeżaniu 90 Hz, układ MediaTek Dimensity 1200-AI, baterię o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem 65W, potrójny zestaw aparatów z 50 MP obiektywem głównym, 8 MP ultraszerokokątnym i 2 MP jednostką monochromatyczną.

Smartfon trafi do sprzedaży już jutro, a jego cena to 529 EUR.