W trackliście znalazły się takie klasyki jak „Detroit Rock City", „Shout It Out Loud", „God of Thunder" czy „Beth". Z okazji 45-lecia premiery, KISS prezentuje wydawnictwo „Destroyer 45th". Wydawnictwo promuje „Rock N’ Rolls Royce" z osobistego archiwum Gene’a Simmonsa.

Przy nagrywaniu „Destroyera", KISS zatrudniło Boba Ezrina jako producenta. Sprawiło to, że grupa wzniosła się na zupełnie nowy poziom brzmienia oraz kreatywności. Album zaprezentował rozwój zespołu jako muzyków i kompozytorów. Eksperymenty z nowym brzmieniem zaowocowały łagodniejszą odsłoną słyszalną np. w „Do You Love Me?", a w utworach takich jak „Great Expectations" czy „Beth" (7. miejsce w zestawieniu Billboard) mogliśmy usłyszeć bogate orkiestrowe aranżacje. Po sukcesie wydanego w 1975 „Alive!" (9. miejsce na Billboardzie), „Destroyer" był albumem KISS, który przeniósł grupę do pierwszej ligi głównego nurtu i zapewnił zespołowi status światowej ikony rocka. Z okazji jubileuszu wydania, do sprzedaży trafi rozszerzone wydanie z imponującymi materiałami dodatkowymi.

Czytaj także: "Donda Deluxe" już w streamingu

Szczegóły formatów fizycznych dostępnych w Polsce poznamy wkrótce. Premiera cyfrowa zaplanowana jest na 19 listopada.

Już teraz można posłuchać pierwszego utworu zapowiadającego reedycję, „Rock N’ Rolls Royce" z osobistego archiwum Gene’a Simmonsa:

 

KISS to bestsellerowa amerykańska grupa, która ma na koncie ponad 100 mln sprzedanych egzemplarzy płyt na całym świecie. Siłą grupy są występy na żywo. Po niemal 50 latach na scenie, KISS w składzie Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer i Tommy Thayer – są w trakcie END OF THE ROAD TOUR, z którą zawitają także do Polski.