Słuchawki bezprzewodowe bardzo łatwo zgubić, szczególnie jeśli nie trzymamy ich w etui, a najlepszym potwierdzeniem niech będzie wymyślony jakiś czas temu w Japonii odkurzacz do ich wyciągania z torów kolejowych i innych trudno dostępnych miejsc. Dziś mamy zaś przykład AirPodsów od Apple, które zgubiły się w … żołądku pewnej kobiety, połknięte przypadkiem zamiast tabletek przeciwbólowych.

Czytaj także: Czarnoskóry mikołaj w Disneylandzie - to pierwszy raz w historii!

Co ciekawe nie jest to pierwszy raz, kiedy podobny los spotka użytkowników tych słuchawek, bo słyszeliśmy już o przypadkach połknięcia ich przez sen, co może przecież skończyć się tragicznie. Nie jest to oczywiście wina samych AirPodsów, ale przypadłość małych słuchawek bezprzewodowych każdej firmy, więc takie historie warto poczytać ku przestrodze - w takim zresztą "edukacyjnym" celu kobieta postanowiła podzielić się na TikToku swoją historią. 

Czytaj także: Jak przygotować kolację w czeskim stylu? Mamy przepisy na dwa dania, a do tego proponujemy piwo

Jak to się stało, że w ogóle py przez przypadek połknęła nie to, co trzeba. Podobno zorientowała się, kiedy popiła "tabletki" wodą - niesołknęła słuchawki? Wyjaśnia, że w jednym ręku trzymała słuchawki, a w drugim tabletki Ibupromu i niestettety próby zwymiotowania urządzenia zakończyły się niepowodzeniem. Prześwietlenie pokazało, że faktycznie ma w żołądku słuchawki, ale na szczęście te postanowiły szybko wydostać się na światło dzienne drogą naturalną :)

Czytaj także: Czerwone kraby zatrzymały ruch samochodowy na drogach Wyspy Bożego Narodzenia

Co jednak ciekawe, kobieta dodała, że słuchawki były połączone z jej iPhonem, bo była w trakcie rozmowy i po połknięciu ciągle rejestrowały dźwięk, nagrywając bulgotanie w żołądku. I chociaż ta historia skończyła się szczęśliwie, a jedyne starty to kilka stówek za nowe słuchawki, to czasami nie jest tak wesoło - pewien 7-latek po połknięciu AirPodsów wylądował w takiej sytuacji na szpitalnej izbie przyjęć. Mówiąc krótko, uważajcie na swoje słuchawki bezprzewodowe, a już na pewno w czasie snu, kiedy łatwo o tragedię.

Czytaj także: Amazon zrobi serial na podstawie gry Mass Effect?