Prezent idealny, to prezent praktyczny. Taki, który naprawdę się przyda. To właśnie ten aspekt sprawia, że co roku głowimy się, co podarować bliskim pod choinkę. Chcemy z jednej strony uzyskać efekt zaskoczenia, z drugiej sprawić, by podarunek nie przepadł na dnie szafy czy nie obrastał kurzem, ale rzeczywiście służył. Prezentem, który spełnia tę funkcję, jest tłumacz mowy w czasie rzeczywistym Vasco Translator M3.

Na feriach, w górach lub egzotycznych wakacjach

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Tłumacz języka to prezent, który przyda się każdemu, niezależnie od tego, czy często wyjeżdża na zagraniczne eskapady, czy jest raczej domatorem. Doceni się go podczas wypadu na narty, podróży służbowej i egzotycznych wakacjach. Może przydać się także w pracy, gdy zadzwoni obcojęzyczny klient lub prześle dokument, który trzeba będzie rozszyfrować. Sprawdzi się w domu, gdy odezwie się rodzina z zagranicy. Translator głosu przyda się zawsze, gdy powstaje bariera językowa.

70 języków dostępnych od ręki

Translator kieszonkowy Vasco Translator M3 tłumaczy ponad 70 języków, którymi posługują się mieszkańcy na całym globie. Wielkość i poręczność tłumacza języka sprawia, że zmieści się w kieszeni spodni czy marynarki, a także w damskiej torebce. Jego nowoczesny i poręczny kształt pozwala na wygodne operowanie urządzeniem jedną ręką. Tłumacz mowy przyciąga wzrok stylistyką – dostępny jest w 6 kolorach, co pozwala dobrać najbardziej odpowiedni model do stylu czy oczekiwań osoby, której chcemy go podarować. Wygląd translatora głosowego został doceniony przez międzynarodową kapitułę prestiżową nagrodą Red Dot zwaną też „Oscarem designu".

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Wbudowana w tłumacz mowy Vasco Translator M3 karta SIM zapewnia bezpłatny, nielimitowany i dożywotni dostęp do internetu niezbędny do tłumaczeń w prawie 200 państwach świata. To sprawia, że nie potrzebujemy Wi-Fi i bez żadnych przeszkód możemy zapytać o drogę, złożyć zamówienie w restauracji czy, po prostu, porozmawiać z napotkanym współtowarzyszem podróży, nie martwiąc się o barierę językową i szukanie dostępu do łącza. Komfort użytkowania translatora głosu zapewnia też mocna bateria, oferująca do 180 godzin czuwania.

Wygląd tłumacza mowy Vasco Translator M3 oraz jego możliwości zaprezentowane są na poniższym filmie:

 

Wystarczy powiedzieć, a tłumacz języka przetłumaczy

Jak działa tłumacz języka Vasco Translator? Wystarczy wypowiedzieć  zdanie w wybranym języku, a tłumacz mowy w czasie rzeczywistym je przetłumaczy, wypowiadając głosem native-speakera. Po usłyszeniu odpowiedzi, translator tłumaczy zdanie i wygłasza je w tym języku. Dokładność tłumaczeń wynosi 96 proc. Aplikacja zapisuje na ekranie wszystkie tłumaczenia tak, by można było w każdej chwili do nich wrócić, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Vasco Translator przekłada nie tylko rozmowy prowadzone twarzą w twarz, ale także telefoniczne czy konferencje, przydając się w codziennej, biurowej pracy. Dzięki wbudowanej autorskiej aplikacji MultiTalk, można rozmawiać nawet z setką osób jednocześnie, niezależnie, czy przebywają w jednym pomieszczeniu, czy łączą się z różnych stron globu. MultiTalk pozwala prowadzić płynną rozmowę tłumacząc mowę w czasie rzeczywistym w kilkudziesięciu językach na raz. O komfort dbają dwa mikrofony oraz funkcja redukcji szumów.

Tłumaczenie ze zdjęcia i nauka języków

Vasco Translator M3 oferuje także tłumaczenie ze zdjęcia. To funkcja, którą docenia się w zagranicznych restauracjach, sklepach, ale też podczas pracy, gdy konieczne jest przetłumaczenie otrzymanego od klienta e-maila lub dokumentu. Wystarczy nakierować tłumacz głosowy na menu, plakat czy etykietę, zrobić zdjęcie, by zobaczyć przetłumaczoną treść. To wszystko.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Translator głosu może też stać się nauczycielem języków obcych. Dzięki doskonale znanej i wypróbowanej metodzie fiszek, aplikacja Nauka staje się osobistym nauczycielem słownictwa i wymowy. Wiele funkcji powoduje, że tłumacz języka Vasco Translator M3 to urządzenie, które przyda się każdemu i przy różnych okazjach. Może być towarzyszem zagranicznych podróży, ale i asystentem w biurze. Prosty i intuicyjny interfejs, brak dodatkowych kosztów czy konieczności instalowania oprogramowania sprawia, że jest gotowy do użytku tuż po wyjęciu z opakowania.

Tłumacz mowy w czasie rzeczywistym w mocno obniżonej cenie oraz inne produkty Vasco Electronics dostępne są na stronie producenta.