Po sukcesie pierwszej limitowanej edycji ICONS, wydanej z okazji 200-lecia Johnnie Walker, marka zdecydowała się na jej re-edycję. Warianty Red, Black, Gold Reserve oraz Blue Label zyskały świeże, kolorystycznie i wizualnie urozmaicone wydania, które przyciągają wzrok i kuszą swoim kolekcjonerskim charakterem.

Czytaj także: Seks, alkohol i zakupy to ulubione zajęcia ludzi pracujących w domu

Seria Johnnie Walker ICONS spotka się z uznaniem nie tylko amatorów whisky i drinków na jej bazie. Kreatywny design sprawia, że butelki z limitowanej edycji to idealna propozycja także dla tych, którzy w segmencie alkoholi szukają inspiracji prezentowych. Johnnie Walker ICONS sprawdzą się jako podarunek na każdą okazję – od urodzin czy rocznic, przez prezenty choinkowe, aż po prozaiczne, ale bardzo ważne „dziękuję".

Czytaj także: Jak wznosić toasty, jeśli nie pijemy alkoholu?

Motyw przewodni towarzyszący tej unikalnej serii, opisany na zawieszkach na butelkach, nadaje upominkowi dodatkowe znaczenie, podkreślając, że jest on dla osób, które przewodzą i nie podążają za innymi; dla nieustraszonych, niespokojnych serc; dla buntowników w słusznej sprawie.

Johnnie Walker ICONSJohnnie Walker ICONS Fot. Johnnie Walker

Czytaj także: Czy wypada dawać alkohol jako prezent?

Nowe butelki ICONS Red Label, Black Label, Gold Label Reserve oraz najbardziej prestiżowy blend, Blue Label, są dostępne od listopada w sklepach stacjonarnych oraz online do wyczerpania zapasów.

Czytaj także: Ile to ma kalorii? Sprawdziliśmy piwo i drinki

Pij Odpowiedzialnie. DrinkIQ.com/pl