MoniMoto 7 to niewielkich rozmiarów urządzenie z własnym, niezależnym od akumulatora pojazdu zasilaniem. Dwie baterie o długiej żywotności wystarczają na rok aktywnej pracy urządzenia, dzięki temu nie musisz ciągle myśleć o wymianie baterii.

Czytaj także: Ten latający motocykl to marzenie każdego faceta

Instalacja zajmuje zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnej fachowej wiedzy. Wszystko co trzeba zrobić, to skonfigurować urządzenie za pomocą aplikacji MoniMoto. Lokalizator umieszczamy w pojeździe w niedostępnym dla oczu miejscu.

Czytaj także: Motocykliści wolą nie jeździć niż... przesiąść się na elektryki

Gdy złodziej podejmie próbę kradzieży, urządzenie w trybie uzbrojenia zaalarmuje właściciela. Powiadomienia typu SMS, email w dzisiejszych czasach są niewystarczające, dlatego MoniMoto 7 do skutku dzwoni na numer telefonu właściciela, aż odbierze on połączenie. Nie można zatem przegapić takiego alarmu.

Permanentna kontrola Twojego pojazdu

Zabezpieczenie dla motocykla i skutera. Tu pomaga lokalizator GPS MoniMoto 7Zabezpieczenie dla motocykla i skutera. Tu pomaga lokalizator GPS MoniMoto 7 Fot. KŻ

MoniMoto 7 działa globalnie, wszędzie tam gdzie można złapać zasięg 2G i LTE-M (wbudowana karta eSIM). W pomieszczeniach, typu garaż podziemny czy piwnica, gdzie nie dociera sygnał GSM, MoniMoto korzysta ze specjalnej łączności GLONASS oraz inteligentnej, stosowanej w przemyśle technologii Telit IoT LOCATE, co zapewnia właścicielowi poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad cennym pojazdem w każdej chwili.

Czytaj także: Husqvarna to już nie tylko spaliny. Zerknijcie na ich nowy motocykl

Urządzenie współpracuje ze smartfonami z systemem Android (wersja 5.0 i wyższa, bez 6.0), iOS 9.3 lub wyższym i modułem Bluetooth 4.0 lub wyższym. MoniMoto 7 spełnia normę szczelności IP65, jest odporne na kurz i strumienie wody.