Niezależnie od tego, czy jest to gra, drzemka, albo coś innego, może to narazić pasażerów i innych użytkowników dróg na niebezpieczeństwo. Z drugiej strony, przy prawidłowym użytkowaniu, posiadanie samochodu, który może pomóc w śledzeniu pasów ruchu i ruchu wokół niego, może naprawdę poprawić bezpieczeństwo i sprawić, że jazda będzie mniej stresująca.

Czytaj także: Można kupować samochody Tesla za kryptowalutę Dogecoin

A co, jeśli dojdzie do sytuacji jak w przypadku kobiety z Pensylwanii, która urodziła dziecko na przednim siedzeniu Tesli Model 3, podczas gdy jej mąż prowadził – z dużą pomocą funkcji autopilota samochodu.

U kobiety rozpoczęła się akcja porodowa, ale nalegała, aby jej mąż zabrał ich 3-letniego syna Rafę do szkoły przed udaniem się do szpitala. Od tego momentu sprawy potoczyły się szybko, ale niestety niezbyt długa droga dojazdowa do szpitala zapełniła się w godzinach szczytu, a oczekiwana córeczka nie chciała czekać, aż dotrą do celu.

Czytaj także: Nowy prototyp Tesla Cybertruck przyłapany na torze testowym (film)

Widząc, co się dzieje, ojciec aktywował autopilota i zaczął pomagać żonie. Zanim dotarli do szpitala, trzyosobowa rodzina stała się już czteroosobową, personel szpitala przywitał ich w samochodzie, a lekarze przecięli pępowinę na przednim siedzeniu, zanim wprowadzili pacjentów do środka.

Dziewczynka jest najprawdopodobniej pierwszym dzieckiem, które przyszło na świat w Tesli. Mimo że, że rodzice nazwali ją Maeve, rozważali nawet nadanie jej drugiego imienia Tess.