Głośnik Momotombo jest potężny jak jego imiennik - stratowulkan w Nikaragui. Producent postawił w tym wypadku na wysoką moc głośników (30W) oraz na pojemną baterię (5000 mAh) zapewniającą odtwarzanie muzyki przez 30 godzin.

MomotomboMomotombo Fot. Maxcom

Poza słuchaniem muzyki głośnik może przemienić się w zestaw głośnomówiący do smartfona. Dzięki temu, że ma wbudowany mikrofon i obsługuje komendy głosowe, można odbierać połączenia, nawet gdy mamy zajęte ręce lub głośnik znajduje się w plecaku.

Momotombo i Kavachi od Maxcom to muzyka w podróży

Warto dodać, że głośnik ten dzięki niezwykle pojemnemu akumulatorowi może działać jako power bank, z którego naładujecie swój smartfon i to nie przerywając słuchania muzyki oraz inne urządzenia. Co ciekawe, ładowanie akumulatora zasilającego głośnik do poziomu 100 proc. zajmuje tylko 4 godziny.

Wewnątrz Momotombo znajdują się dwa głośniki o mocy 15 W każdy. Dzięki temu z pewnością zagrają głośno, a głęboki bas zadudni solidnie.

Konstrukcja została przygotowana na wymagające wyprawy i dlatego nie straszne mu wstrząsy, uderzenia, a także pył i zachlapanie wodą.

Z kolei Kavachi poczuje się na Waszych wyprawach jak ryba w wodzie. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla entuzjastów sportów wodnych oraz spędzania czasu na plaży lub imprez przy basenie.

Głośnik KavachiGłośnik Kavachi Fot. Maxcom

Maxcom gwarantuje, że jest on całkowicie wodoodporny, a dzięki niskiej masie i szczelności nie utonie, nawet jeśli wpadnie przypadkowo do wody. Dla komfortu obsługi mokrymi rękami na obudowie umieszczono silikonowe elementy zapobiegające wyślizgiwaniu się.

Z pewnością ucieszy Was fakt, że po 10 godzinach pracy wystarczy tylko 1,5 godziny ładowania, żeby bateria głośnika napełniła się w 100 procentach.

Klasa wodoodporności Maxcom Kavachi to IP66. Oznacza to, że głośnik może być poddany zalaniu silną strugą wody z dowolnej strony z prędkością do 100 l na minutę.

Głośnik MomotomboGłośnik Momotombo Fot. Maxcom

Zima już niedługo się skończy, a więc planując zakupy sprzętu na kolejne wyprawy, warto wziąć uwagę zakup głośników. Oferta Maxcom może być bardzo dobrym rozwiązaniem.