Podstawowymi zaletami bezprzewodowych i bezworkowych odkurzaczy typu handstick Hi-Move IV jest ich mobilność, niewielkie rozmiary oraz sporo osprzętu pozwalającego dotrzeć w najtrudniejsze zakamarki. A wiadomo, że takie miejsca najbardziej lubią brud i kurz.

Urządzenie da się spokojnie obsługiwać jedną ręką, a czytelny wyświetlacz LED prezentuje wszelkie przydatne informacje: stopień naładowania baterii, program i tryb pracy. A co powiecie na ledowe oświetlenie na końcówkach, dzięki którym nawet najmniejsze okruszki nie unikną swojego przeznaczenia i znajdą się w pojemniku na śmieci.

Masz psa, kota lub innego zwierzaka, którego sierść przyczepia się do mebli i dywanów? Zawsze zastanawiałeś się jak ją usunąć, prawda? Z pomocą przychodzi w tym wypadku turboszczotka, która poradzi sobie świetnie nie tylko sierścią, ale także z najbardziej odpornym kurzem.

Odkurzacz Hisense HVC6134WOdkurzacz Hisense HVC6134W Fot. Hisense

Kiedy już uporacie się ze wszystkimi śmieciami, kurzem i sierścią, jakie tylko uda się Wam odszukać w domu, przyjdzie czas na ładowanie baterii odkurzacza (nie Waszych), bo sprzątanie odkurzaczami Hi-Move HVC6134W to przecież prawdziwa zabawa oraz opróżnianie pojemnika na śmieci.

Odkurzacz został wyposażony w odłączany akumulator litowo-jonowy, który można ładować oddzielnie (czas ładowania 4h). Przystępując do pracy z pełnym akumulatorem, możecie walczyć z kurzem aż 35 minut bez przerwy.

A co z filtrem? Jego czyszczenie załatwia magia podobna do tej, która działa w czasie odkurzania. Funkcja szybkiego czyszczenia filtra Quick Clean pozwala wyczyścić go w prosty i niebrudzący rąk sposób. Wystarczy ruch pokrętłem z tyłu pojemnika i filtr wyczyści się samoistnie. Zmywalny filtr wykonany jest z nietoksycznych, przyjaznych środowisku materiałów.

Hisense HVC6134W możecie mieć za 1000 zł.