PerfectFill składa się z zestawu odpływowego i zaworu cyfrowego, które współpracują ze sobą, aby dostosować wannę do preferowanej temperatury i ilości wody. Koniec zmartwień o zalaną łazienkę, kolejki do niej oraz temperaturę wody.

Czytaj także: Urządzenie do masowania obolałych dłoni graczy

Skoro wanna staje się inteligentna, to nie może zabraknąć aplikacji do obsługi kąpieli. Można w niej nawet utworzyć do 10 profili, a więc każdy domownik ma okazję zaprogramowania sobie idealnej kąpieli na dogodną porę dnia.

PerfectFill nie tylko napełnia, ale potrafi również opróżnić wannę za pomocą polecenia głosowego lub aplikacji.

Czytaj także: Sega prezentuje najszybszy komputer świata... osiąga prędkość 100 km/h

Taki kąpielowy raj nie jest jednak tani. Ceny PerfectFill zaczynają się od 2700 dolarów i jak się zapewne domyślacie, nie jest kompletnym, czytaj idealnym zestawem. Nie zawiera wylewki i kompatybilnej wanny Kohler. Pomysłodawcy lojalnie uprzedzają, że do montażu najlepiej wynająć zawodowca. PerfectFill będzie dostępny w sprzedaży już w tym roku.

Gdyby to wciąż było za mało, pojawiła się też stalowa wanna, a właściwie tuba kąpielowa, zdolna przemienić każdą łazienkę w domowe spa. Tym razem na ciało użytkownika oddziaływuje woda, światło, para i aromaty.

Czytaj także: Nowy pilot do telewizorów Samsung naładuje się falami radiowymi z routera

Jeśli inteligentna wanna spa o wartości 8000 dolarów nadal nie wystarczy, możecie podnieść poprzeczkę dzięki modelowi Infinity Experience, który dodaje opcję wodospadu z drewna hinoki. Ma on dostarczyć użytkownikowi relaksującego szumu wody.

Cały system jest również kontrolowany przez wspomnianą wyżej aplikację Kohler Konnect.