Dostępnych jest 12 żywych kolorów, a każdy z nich to także kod do odblokowania ekskluzywnego malowanie Forda GT w Forza Horizon 5 oraz powłoki pancerza w Halo Infinite.

Kolory z kolekcji OPI i Xbox mają kilka unikalnych nazw, od beztroskich i zabawnych po budzące skojarzenia u graczy: Quest for Quartz, Pixel Dust, Racing for Pinks, Suzi is My Avatar, Trading Paint, Heart and Con-soul, The Pass is Always Greener, Sage Simulation, You Had Me at Halo, Can't CTRL Me, Achievement Unlocked i NOOberry. Oferowane są w trzech różnych formułach: GelColor, Infinite Shine i Nail Lacquer. Ceny wahają się od 10,50 do 13 dolarów za opakowanie.

Produkty do malowania paznokci są obecnie dostępne w sieci Ulta Beauty w USA, ale od 1 lutego trafią do dystrybucji na całym świecie. Podobnemu rozszerzeniu ulegnie oferta dodatków dla gier. W tym momencie oferowana jest dodatkowa zawartość dla dwóch najnowszych gier, jakie zawitały na konsole Xbox, czyli Halo Infinite i Forza Horizon 5. Jednak z czasem do kolekcji dołączą kolejne tytuły.

Jest to kolejna współpraca cross-marketingowa nawiązana przez Microsoft. Wystarczy wspomnieć o znanych pistoletach i karabinach NERF. Sieć Ultra momentalnie wyprzedała wszystkie egzemplarze popularne karabinu szturmowego NERF Halo MA40 — You Had Me At Halo.

To jak, sprawicie lakier swojej ukochanej, żeby dostać mały bonusik do gry?