Trzeba przyznać, że nakładki w formie dinozaurów wyróżniają się na tle wielu konkurentów, ponieważ są naprawdę efektowne. Wpływa na to jakość wykonania modelu i zapewne ręczne malowanie.

Nakładki na klawisze Memeda Dinosaur Ages są dostępne w przedsprzedaży w serwisie Drop. Można kupić dwa różne gatunki ręcznie malowanych dinozaurów — tyranozaura lub triceratopsa — a każdy z nich jest dostępny w czterech różnych kolorach: zielonym, żółto-brązowym, jasnoniebieskim i bordowym.

Nakładki na klawiszeNakładki na klawisze Fot. Memeda Dinosaur Ages

Nakładki na klawiszeNakładki na klawisze Fot. Memeda Dinosaur Ages


Klawisze nie są tanie. Trzeba zapłacić 39 dolarów za sztukę. Z drugiej strony jakość wykonania, ilość detali i ręczne malowanie sprawiają, że warto w nie zainwestować. Pod warunkiem, że lubicie dinozaury i potrzebujecie takich nakładek na swojej klawiaturze, bo oczywiście nie nadają się one do użytkowania często, jako podmiana standardowych klawiszy. Jednak głowa efektownie wykonanego dinozaura na jakimś rzadko używanym klawiszu może być ciekawą opcją.

Nasadki klawiszy są wykonane z żywicy i kompatybilne z przełącznikami i klonami Cherry MX. Zbiórka idzie bardzo dobrze, a więc można sadzić, że projekt zostanie ufundowany bez przeszkód. Jak zapewniają pomysłodawcy, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dinozaury wyruszą w podróż do swoich właścicieli 20 czerwca 2022 roku.