Jednak jak widać serce nie sługa i zakochał się ponownie. Tym razem wybranką miliardera jest o 20 lat młodsza aktorka.

Samotność nie jest w stylu Muska. Powszechnie wiadomo, że był kilkukrotnie żonaty i ze swoich związków ma sześcioro dzieci. Związek zakończony kilka miesięcy temu także zakończył się potomstwem – Grimes urodziła syna. Patrząc na to jaki czas upłynął pomiędzy grudniem 2021 roku, kiedy to zakończył się wspomniany związek a informacją o nowej partnerce, można powiedzieć, że Musk nie rozpaczał długo.

O nowej miłości Muska dowiadujemy się dzięki paparazzim, którzy sfotografowali parę, gdy wysiadała w Los Angeles z prywatnego odrzutowca. Swoją drogą, to Musk zapowiadał przecież, że pozbywa się prywatnych samolotów, ponieważ chce zostawiać jak najmniejszy ślad węglowy! 

Wybranką prezesa Tesli jest 29-letnia aktorka Natasha Bassett. Ma ona na koncie kilka ról filmowych, a jej najsłynniejszym wcieleniem jest chyba rola Britney Spears w filmie Britney Ever Star.

Natashę i Elona dzieli 20 lat, ale twierdzi ona, że zakochała się w intelekcie Elona, a jego gigantyczny majątek jest dla niej kompletnie nieistotny. Para jest podobno nierozłączna i zakochani spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

Natasha BassettNatasha Bassett Instagram - Natasha Bassett