Romero napisał na Twitterze, że nowy poziom kosztuje pięć euro i 100% tej kwoty zostanie przeznaczone na wsparcie ludności Ukrainy poprzez darowizny na rzecz Czerwonego Krzyża i Centralnego Funduszu Reagowania Kryzysowego ONZ.

Jeśli chcecie zagrać w poziom o nazwie One Humanity, potrzebna jest oryginalna kopia Doom 2. Zakupioną mapę otrzymacie w formacie pliku .WAD, zawierającego plik tekstowy readme oraz zewnętrzne dane modów. Można go pobrać do trzech razy po zakupie. Jest on dostępny na stronie internetowej Romero.

To nie pierwszy powrót Romero do tworzenia map. Deweloper, który opuścił id Software w 1996 roku. W 2016 roku opublikował przeprojektowaną wersję oryginalnego etapu E1M8 o nazwie Tech Gone Bad.

W 2019 roku Romero wydał Sigila, nieoficjalnego duchowego następcę czwartej części Dooma. Dodatek zawiera dziewięć poziomów dla pojedynczego gracza i dziewięć poziomów deathmatch. Grę nadal można pobrać za darmo tutaj. Istnieje również opcja zapłaty 6,66 euro za kopię w pakiecie ze ścieżką dźwiękową od byłego gitarzysty Guns N 'Roses - Bucketheada. Romero pracuje obecnie nad kontynuacją gry Sigil, nazwaną, jak można się było spodziewać, Sigil 2.