Co sprawia, że NightBuds są tak wyjątkowe? Problem z większością słuchawek lub słuchawek dousznych polega na tym, że niekoniecznie są one zaprojektowane do zakładanie kiedy leżymy i przewracamy się na boki.

Zupełnie inaczej jest w przypadku NightBuds, gdyż Kokoon zaprojektował je tak, aby były dość smukłe i mają jedynie 6,9 mm w najgrubszym miejscu. To bardzo mało w porównaniu z tradycyjnymi słuchawkami dousznymi, gdyż niektóre potrafią być trzy razy grubsze.

Oznacza to, że jeśli śpisz na boku, nie powinieneś poczuć, że w uchu znajduje się słuchawka. Oczywiście sam rozmiar, chociaż niezmiernie istotny, nie jest jedyną zaletą NightBuds. Słuchawki zostały wyposażone w kilka inteligentnych funkcji, dzięki którym możesz np.: odtwarzać muzykę, ale kiedy zaczniesz zasypiać, zostanie ona wyciszona aż w końcu całkowicie się wyłączy.

Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się ulubionymi utworami podczas zasypiania, ale nie obudzą się, gdy muzyka dudni im w uszach. Firma stworzyła również pejzaże dźwiękowe 4D, więc jeśli zamiast muzyki wolisz słuchać dźwięków natury, jak choćby drewna trzaskającego w kominku, to są też i takie możliwości.

NightBuds sprawdzą się doskonale nie tylko w trakcie zasypiania. Idealnie nadają się do wszelkich aktywności sportowych, także wtedy kiedy trzeba założyć czapkę lub kaptur.