Nie każdy bóg ma pomysł – takie stwierdzenie pada w zwiastunie i rzeczywiście ukazuje on głównego bohatera rozpoczynającego długą podróż po kosmosie, w poszukiwaniu siebie i celu życia. Czy go odnajdzie? Zobaczymy w lipcu, a teraz można zobaczyć kolejne ujęcia z tego efektownego widowiska i posłuchać klasycznej już piosenki Guns N' Roses.

W nowym zwiastunie miłość wisi w powietrzu. Pojawiają się tu starzy przyjeciele – Strażnicy Galaktyki, Korg i Król Walkiria, a także po latach powraca Jane Foster, czyli stara miłość, która bardzo mocno się zmieniła. To właśnie w jej roli zobaczymy Natalie Portman, która na jej potrzeby przeszła niebywałą metamorfozę i mocno przypakowała. Jednak używanie młota Thora to nie jest łatwa rzecz i wymaga sporo krzepy.

Film, jak zwykle, jest wysokobudżetową produkcją, a więc możemy liczyć na świetne efekty specjalne oraz doskonałą obsadę. Na ekranie zobaczymy Chris Hemswortha, Christiana Bale’a), Tessa Thompsona), Taika Waititi oraz Natalie Portman i Russela Crowe’a.

Film Thor: miłość i grom zadebiutuje w kinach 8 lipca 2022 roku, a już teraz można podziwiać nowy zwiastun.