Seria filmów Niezniszczalni gromadziła w obsadzie większość gwiazd kina akcji z różnych okresów, dlatego zawsze była ona naszpikowana znanymi nazwiskami, a wielu z tych aktorów to już panowie w podeszłym wieku. Te filmy albo się lubi albo nienawidzi. Zakochani są w nich głównie najwięksi fani akcji, wybuchów, strzelanin i kopniaków z półobrotu.

Mimo, że obsada Niezniszczalnych starzeje się z roku na rok to producenci postanowili powrócić do tematu już czwarty raz, a doskonałą okazją jest zakończenie kariery aktorskiej, które to zapowiedział Sylvester Stallone. Były Rambo i Rocky powróci na ekrany w doborowym towarzystwie.

Niezniszczalni 4Niezniszczalni 4 Fot. CinemaCon

Poza samym Sylvestrem Stallonem, na ekranie zobaczymy kilka znakomitych nazwisk, a będą to: Dolph Lundgren, Jason Statham, Curtis „50 Cent" Jackson, Megan Fox, Andy García i Eddie Hall.

Czwarta część filmu powstaje po ośmiu latach przerwy. Sprawa została nagłośniona na CinemaCon, które odbywa się w Las Vegas w dniach 25-28 kwietnia. Jego uczestnicy mogą podziwiać specjalną ściankę, będącą plakatem reklamującym najnowszą część Niezniszczalnych. To dzięki niej poznaliśmy obsadę oraz hasło przewodnie tej części.  

They’ll die when they’re dead

Poprzednie części filmu Niezniszczalni powstawały w latach 2010-2014. Niewątpliwie liderem jest tu Sylvester Stallone, ale film zawsze przyciągał plejadę gwiazd kina akcji. Przez ten czas pojawiali się w nim najwięksi, czyli Jason Statham, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris czy Jean-Claude Van Damme.

Film ma trafić do kin jeszcze w tym roku. Reżyserem jest Scott Waugh, który fanom gatunku może być znany za sprawą filmu Need for Speed.