Jednak w codziennym pędzie łatwo o nich zapomnieć i doprowadzić do ostygnięcia. Z pomocą przychodzi inteligentny kubek, który sprawi, że kawa lub herbata nigdy nie wystygną.

Inteligentne kubki Ember Mug pozwalają utrzymać ciepło i świeżość napoju nawet kilka godzin po jego przygotowaniu. Na dokładkę można je zabierać w podróż.

Jedną z największych zalet tego kubka jest możliwość ustawienia temperatury w jakiej ma utrzymywać znajdujący się w środku. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ nie dość, że ulubiony napój nie wystygnie, to na dodatek za każdym razem kiedy po niego sięgamy jest w idealnej temperaturze. Kubek potrafi także podgrzewać napój jeszcze nawet przez 80 minut po odłączeniu.

Ember Mug wyposażony jest w specjalna podstawkę do ładowania, więc teoretycznie może działać w nieskończoność. Do tego ma 0.4 l pojemności, a także dedykowaną aplikację na smartfona, umożliwiającą zarządzanie temperaturą i sprawdzanie poziom naładowania akumulatora. Dostępny jest w czterech różnych kolorach do wyboru: czarnym, białym, niebieskim i miedzianym.

Jeśli lubicie gorące napoje, to Ember Mug jest świetnym, niewielkim urządzeniem, ułatwiającym codzienne życie. Doskonale sprawdzi się w biurze, w domu a także w podróży.