Lato będzie doskonałym czasem dla fanów Westworld i chociaż HBO określa premierę sezonu jako „Perfekcyjny dzień", to będzie to dla nich osiem udanych tygodni. Tak, nowy sezon został podzielony na osiem odcinków.

Co do samego zwiastuna to otrzymujemy film pozbawiony dialogów, ale za to bardzo intrygujący poprzez pokazane sceny. Po takiej zajawce chce się usiąść i zobaczyć cały sezon bez przerw. Niestety, jak to na HBO trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość, bo kolejne odcinki będą serwowane z tygodniowymi odstępami.

Premiera Westworld została zaplanowana na 26 czerwca 2022 roku i jak już wspomniałam ma się składać z ośmiu odcinków. W obsadzie zobaczymy znane twarze: Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth, a także Aaron Paul.

Od strony reżyserskiej, za powstanie serialu ponownie odpowiada duet Jonathan Nolan i Lisa Joy, a jednym z producentów wykonawczych jest J.J. Abrams. 

 

Westworld to amerykański serial science fiction, wyprodukowany przez Kilter Films, Bad Robot Productions, Jerry Weintraub Productions oraz Warner Bros. Television, który jest luźną adaptacją filmu Świat Dzikiego Zachodu z 1973 roku, stworzonego przez Michaela Crichtona. Serial jest emitowany od 2 października 2016 przez HBO.