W serialu występuje Tatiana Maslany (znana z Orphan Black) i wciela się w rolę Jennifer Walters, odnoszącej sukcesy prawniczki, która na dodatek jest kuzynką Hulka/Bruce’a Bannera (w tej roli Mark Ruffalo).

Z komiksów dowiedzieliśmy się, że miał miejsce zamach, w wyniku którego Jennifer omal nie straciła życia. Ocalała głównie dlatego, że jej kuzyn zgodził się na transfuzję krwi, ale ta oprócz ratowania życia przekształciła ją w kobietę-Hulka. Zwiastun nie skupia się na tym, jak Jennifer staje się She-Hulk. Zamiast tego dowiadujemy się, jak radzi sobie ze swoimi nowo odkrytymi mocami i komplikacjami, które ze sobą niosą.

Marvel prezentuje pierwszy plakat i zwiastun 'She-Hulk'Marvel prezentuje pierwszy plakat i zwiastun 'She-Hulk' fot. Marvel

Po transformacji, Jennifer nie cierpi na te same problemy, co niegdyś jej kuzyn. Od samego początku udaje się jej zachowywać swoją osobowość jako She-Hulk. Jednak nowo nabyte moce i umiejętności zdecydowanie utrudniają jej życie.

Nowy serial, będzie bezpośrednio powiązany z filmem Incredible Hulk z 2008 roku i to nie tylko przez Bruce'a, ale także przez postać Abominationa. Pewne tajemnice zdradza już poniższy zwiastun.

Premiera serialu She-Hulk na Disney+ 17 sierpnia, a już teraz zapraszamy do oglądania zwiastuna.