Jego opóźnienie spowodowane było koniecznością dopasowania do przesuniętej daty premiery filmu. Jeśli to, co dzieje się na ekranie to wciąż dla was za mało, wskakujcie za stery myśliwca w tej fenomenalnej grze.

Bezpłatna aktualizacja zawiera malowanie Top Gun: Maverick Edition dla F/A-18E Super Hornet, trzy misje szkoleniowe dla Super Hornet, a nawet wyjątkowo wymagające wyzwanie lądowania na lotniskowcu. Misje szkoleniowe polegają na nauce startów i lądowań, manewrowania z dużą prędkością i akrobacji na małej wysokości. Wszystko to można podziwiać, oglądając efektowny film Top Gun: Maverick.

Po zakończeniu treningu dostępnych jest pięć wyzwań, które przetestują waszą sprawność przemierzanie kanionów z dużą prędkością. Rozszerzenie obejmuje dostęp do naddźwiękowego samolotu, który może osiągnąć prędkość 10 Machów, oraz misję lotu do stratosfery, drugiej najniższej warstwy ziemskiej atmosfery.

Nowa aktualizacja Top Gun dla Microsoft Flight Simulator jest już dostępna bezpłatnie dla wszystkich graczy na Xbox Series X / S, Xbox Cloud Gaming i PC.