Do przedziwnego świata rodziny Addamsów powrócimy jeszcze w tym roku. Stanie się to za sprawą nowego serialu, koncentrującego się na losach Wednesday, w którą wcieli się Jenna Ortega. Serwis podzielił się właśnie drugim zwiastunem serialu, który nie ujawnia nam w zasadzie nic na temat historii reżyserowanej i produkowanej przez Tima Burtona, ale za to ma świetny klimat. Sama postać reżysera jest też bez wątpienia gwarancją niebanalnego podejścia do realizacji tego widowiska.

Serial "Wednesday" skupi się na losach tytułowej Wednesday Addams i zobaczymy ją w szkole średniej w Nevermore Academy, gdzie dziewczyna stara się zapanować nad swoimi nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Oczywiście, jak przystało na nastolatkę, musi ona sprostać też wielu perypetiom związanym z czasem dorastania. Do zagrania tej roli została wybrana Jenna Ortega, która widzowie znają z pewnością z serialu "Ty" i filmu "Iron Man 3". Można powiedzieć, że wybór aktorki jest idealny.

Serial "Wednesday" w reżyserii Tima Burtona

W zwiastunie widzimy jak Wednesday zaplata swoje warkoczyki i na moment pojawia się też ręka. To wystarczy, żeby domyślać się, że serial będzie tak pokręcony, jak losy całej rodziny oraz pomysły Burtona.

A gdyby jakimś cudem umknął wam pierwszy teaser z ręką w roli głównej, to znajdziecie go poniżej.

Jak już wspomniałam, główną rolę zagra Jenna Ortega, a obok niej, na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie, Christina Ricci, Thora Birch, Georgie Farmer, George Burcea, Emma Myers, Riki Lindhome, Hunter Doohan, Percy Hynes White.

Premiera na Netflix zaplanowana jest na 2022 rok, ale nie ustalono jeszcze konkretnej daty. W oczekiwaniu na kolejne szczegóły warto zobaczyć najnowszy zwiastun "Wednesday".