Nad „Cyberpunk: Edgerunners" pracuje ten sam zespół, spod którego rąk wyszły takie perełki jak „Promare", „Little Witch Academia" i „Kill la Kill". Seria Netflix została po raz pierwszy ogłoszona w 2020 roku, a teraz w końcu mamy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun „Cyberpunk: Edgerunners".

Zwiastun trwa niewiele ponad minutę, ale zapowiada się naprawdę ciekawa produkcja bazująca na słynnej grze polskiego studia CD Projekt. Gwarancją udanego serialu mają być takie sławy jak: reżyser Hiroyuki Imaishi, scenarzyści Masahiko Otsuka i Yoshiki Usa, projektant postaci Hiroyuki Imaishi oraz kompozytor Akira Yamaoka.

Zwiastun serialu "Cyberpunk: Edgerunners"

„Cyberpunk: Edgerunners" to samodzielna, dziesięcioodcinkowa historia o dzieciaku z ulicy, który próbuje przetrwać w mieście przyszłości, zdominowanym przez nowoczesne technologie i modyfikacje ludzkiego ciała. Główny bohater staje się przestępcą — najemnym banitą, znanym również jako cyberpunk.

Serial „Cyberpunk: Edgerunners" ma trafić do Netflixa we wrześniu. Przy okazji warto przypomnieć, że będzie to kolejna wariacja anime związana z grą CD Projekt Red. Poprzednio z bardzo ciepłym przyjęciem widzów spotkał się serial „Wiedźmin: Zmora Wilka", który trafił na ekrany w 2021 roku.

Oto zwiastun „Cyberpunk: Edgerunners".