Czy „Dragon Age: Absolution" zyska przychylność fanów? W tej chwili trudno to oceniać, gdyż mamy do dyspozycji jedynie zwiastun i bardzo mało informacji. Można jednak podejrzewać, że jeśli będzie, chociaż nieco lepszy niż poprzedni serial, to z pewnością zdobędzie lepsze noty.

Jak dotąd niewiele wiadomo o serialu. Jest produkowany przez Red Dog Culture House, a showrunnerem jest Mairghread Scott. Wcześniej pracowała przy wielu animowanych seriach Transformers i animowanych serialach Guardians of the Galaxy.

Wiemy też, że nad produkcją czuwa BioWare, które w zeszłym tygodniu ogłosiło tytuł kolejnej gry w serii Dragon Age – „Dragon Age: Dreadwolf". Obie produkcje łączy fakt, że w tej chwili nie wiemy nic na temat ich fabuły.

"Dragon Age: Absolution" - nowy serial anime na Netflix

Wspomniane wyżej imperium Tevinter to często wspominanie, ale też niepokazywane państwo magów. Są oni najstarszą nacją w świecie gry, a więc nikt nie zgadnie, w jakim okresie rozgrywa się serial. Pewne jest natomiast, że spotkamy tam wielu ludzi, elfów i qunari, a także masę magii, a przedsmak tej ostatniej daje już króciutki zwiastun.

 

„Dragon Age: Absolution" zostanie wyemitowany w grudniu 2022 roku i miejmy nadzieję, że gdy będziemy zbliżać się do tego terminu, Netflix podzieli się z widzami większą ilością faktów.