The Terrace to pierwszy telewizor konsumencki w ofercie Samsunga, który zbudowano z myślą o montażu na zewnątrz. I trzeba przyznać, że poradzi sobie w rozmaitych warunkach. Certyfikat IP55 potwierdza, że jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, kurz, wilgoć.

Nie straszne są mu także mrozy i upały — działa w temperaturach od -30 do 50 stopni Celsjusza. Mówiąc krótko, daje radę wszędzie tam, gdzie jego widzowie mają dość. The Terrace dostępny jest w wersji 55, 65 i 75 cali.

The Terrace świetnie sprawdzi się w każdych warunkach

Ekran jest pokryty powłoką antyrefleksyjną, która niweluje odbicia światła, dzięki czemu oglądanie jest komfortowe także w ciągu dnia. Do tego jasność o wartości 2000 nitów oraz jakość obrazu QLED 4K i bezpośrednie strefowe podświetlenie 16x poprawiające kontrast sprawiają, że The Terrace świetnie sprawdzi się w każdych warunkach – a filmy i gry wyglądają na nim wprost doskonale.

Od strony interfejsu jest on dokładnie taki sam jak inne nowoczesne telewizory Samsunga, czyli rządzi nim Samsung Smart TV, zapewniając do wszystkich niezbędnych aplikacji, serwisów streamingowych, możliwości przeglądania zdjęć itd.

The Terrace to idealny partner do rozrywkowych wieczorów na świeżym powietrzu.