Oglądając zwiastun „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" trudno oprzeć się wrażeniu, że mimo iż nie będzie to zbyt ambitne widowisko, to z pewnością zapowiada się obiecująco jako dobra rozrywka. Producenci zadbali o gwiazdorską obsadę i już samo to z pewnością przyciągnie do kin sporo ludzi. Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page i Hugh Grant.

Uroczy złodziej i grupa poszukiwaczy przygód podejmują się niebywałej akcji, aby odzyskać zagubiony relikt. Oczywiście sprawy przybierają niespodziewany obrót i przeradzają się w nieoczekiwaną awanturę, gdy grupa śmiałków wpada w konflikt z niewłaściwymi ludźmi. „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves" przenosi widzów do magicznego świata legendarnej gry RPG, gdzie będą podziwiać zabawne i pełne akcji perypetie bohaterów. – czytamy w opisie filmu.

Film powstaje dzięki wspólnemu wysiłkowi Paramount i Hasbro, które nabyły prawa do realizacji filmu na podstawie gry. Wiadomo także, że Hasbro pracuje również nad innymi filmowymi i telewizyjnymi adaptacjami swoich zabawek, w tym Transformers i My Little Pony.

Zwiastun "Dungeons & Dragons"