"Spider-Man: Bez drogi do domu" zadebiutowała w streamingu dzisiaj, czyli siedem miesięcy od swojej kinowej premiery, która miała miejsce w grudniu zeszłego roku.

W końcu ten wielki hit kinowy, powstały dzięki wspólnemu wysiłkowi Sony Pictures i Marvela można oglądać w HBO Max. Jest to też okazja, żeby zobaczyć Spidermana granego przez Toma Hollanda, gdyż wciąż nie wiadomo czy ten aktor powróci jeszcze do serii.

Reżyserem „Spider-Mana: Bez drogi do domu" jest Jon Watts, twórca poprzednich dwóch filmów z Tomem Hollandem. W obsadzie filmu znaleźli się: Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, J.K. Simmons, Benedict Cumberbatch, Marisa Tomei, Jamie Foxx, Alfred Molina, Martin Starr, Thomas Haden Church, Rhys Ifanis, Willem Dafoe oraz Tony Revolori.

„Spider-Man: Bez drogi do domu" zadebiutował w kinach 17 grudnia. Teraz dołączył do biblioteki filmów ze Spider-Manem dostępnej na HBO Max.

„Spider-Man: Bez drogi do domu" znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych filmów wszech czasów i uplasował się na szóstej pozycji. Wyprzedza tym samym takie hity jak: „Jurassic World", „Król Lew", „Avengers" i „Szybcy i wściekli 7". W kinach zarobił do tej pory niespełna 2 mld dolarów.