Co daje instalacja modyfikacji?

GTA Warsaw jest nakładką na oryginalną grę, dającą możliwość poruszania się po ulicach stolicy Polski. Znajdziecie więc wszystkie charakterystyczne miejsca Warszawy dostępne zarówno w dzień, jak i w nocy. Mało tego, ulicami miasta można także przejechać się samochodem, albo wsiąść do helikoptera czy motorówki.

Projekt jest naprawdę ogromny, a wysiłek jego twórcy ogromny. BartoszBuster pracował nad swoim dziełem od 2014 roku, a więc należy się mu szacunek za upór i poświęcony czas. To prawda — mapa nie jest idealna i niektórym modelom brakuje piękna, ale zważywszy na fakt, że wszystko powstało wysiłkiem jednego człowieka to i tak chylimy czoła.

Grand Theft Auto IV trafiło na rynek w 2008 roku i dla wielu graczy jest już tytułem absolutnie kultowym. W tym czasie powstała niezliczona ilość modyfikacji, które co chwila podsycają zainteresowanie produkcją Rockstar. Bardzo dobrze, że do grona, miast jakie pojawiają się w grze dzięki pracy wielu moderów, teraz dołączyła także Warszawa.

Jak zagrać w GTA Warszawa?

Plik potrzebny do zainstalowania jest dostępny na stronie projektu i można go pobrać TUTAJ. Do ściągnięcia jest około 840 MB. Oczywiście trzeba mieć także grę GTA IV, żeby doinstalować do niej polski dodatek.