Takie wyrzeczenie jest z pewnością niczym w porównaniu z emocjami, jakie dostarczył pierwszy odcinek i wygląda na to, że nie zabraknie ich również w kolejnych. Abonenci HBO Max już mogą cieszyć się całkowicie nową produkcją osadzoną w świecie wykreowanym przez George’a R.R. Martina. Tym razem opowie ona nam dzieje rozgrywające się przed wydarzeniami, jakie poznaliśmy w serialuGra o tron".

Kilka dni temu HBO Max przypomniało w widowiskowy sposób o nadchodzącym serialu „Gra o Tron: Ród smoka". Od dzisiaj na platformie streamingowej jest już dostępny pierwszy, trwający 65 minut odcinek, noszący tytuł „Dziedzice smoka".

 

Gra o Tron: Ród smoka – już na HBO Max

Gra o Tron: Ród smoka" opowiada dzieje przodków Daenerys Targaryen i ich upadku. Akcja rozgrywa się na 200 lat przed wydarzeniami znanymi z Gry o Tron i pokazuje nam przebieg wojny domowej pomiędzy Targaryenami, która doprowadziła do zagłady smoczego rodu.

Pierwszy sezon serialu „Gra o Tron: Ród" liczy 10 odcinków. Już dzisiaj wiadomo, że cała seria będzie zdecydowanie dłuższa niż „Gra o tron".

„Gra o Tron: Ród smoka" - czas trwania odcinków:

Odcinek 1 - 66 minut

Odcinek 2 - 54 minuty

Odcinek 3 - 58 minut

Odcinek 4 - 63 minuty

Odcinek 5 - 60 minut

Odcinek 6 - 68 minut

Odcinek 7 - 58 minut

Odcinek 8 - 67 minut

Odcinek 9 - 60 minut

Odcinek 10 - 63 minuty

Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Matt Smith (Daemona Targaryen, brat króla Viserysa), Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen, córka Viserysa) Paddy Considine (król Viserys), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Rhys Ifans (Otto Hightower) i Steve Toussaint (Lord Corlys Velaryon).