W takiej sytuacji nie powinno nikogo dziwić, że obecnie na popularności zyskują takie nietuzinkowe rozwiązania jak na przykład stylizowane portrety czy zdjęcia. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Wiele wskazuje na to, że dobrze przygotowane zdjęcie to ciekawy pomysł na prezent dla przyjaciółki na urodziny, a także prezent na urodziny dla koleżanki, siostry, kobiety czy partnerki.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Zdjęcie – dobry prezent dla kobiety

Elegancki, personalizowany portret to super prezent dla kobiety, którajest świadoma swojego wdzięku. Oczywiście, nie jest to zwyczajne zdjęcie. Wręcz przeciwnie, dzięki odpowiednim technik uzyskuje się ciekawe efekty charakterystyczne na przykład dla trendu:

  • klasycznego,
  • dream art,
  • pop art.

Takie produkty oferuje nasz sklep Uwalls.

W zależności od potrzeb portret może być stylizowany na przykład na czasy historyczne. Stylizacja z użyciem motywów charakterystycznych np. dla początkowych lat XX wieku to dobry pomysł na prezent dla przyjaciółki, która preferuje klasyczne rozwiązania.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Oczywiście, nie jest to jedyne dostępne rozwiązanie. Oprócz tego można uzyskać np. dream art, w którym kobieta zostaje przedstawiona na tle kolorowych, kubistycznych wzorów.

Równie dobrze możliwe jest stworzenie portretu w oparciu o popularny w drugiej połowie ubiegłego stulecia styl określany jako pop-art. Jeśli Twoja przyjaciółka czy siostra jest fanką Andy'ego Warhola, to taki upominek z pewnością ją usatysfakcjonuje.

Tak dużo różnorodność sprawia, że jest to prezent fajny oraz uniwersalny. Może być on kupiony np. na 18. urodziny, ale także na 25. urodziny czy też na 30. , 40., 50. Urodziny itp. Może być on oryginalny, śmieszny lub przygotowany w poważnym stylu (inspiracje historyczne).

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Fotoportret to prezent na urodziny dla przyjaciółki, który wygląda naturalnie

Choć zdjęcia na płótnie w https://uwalls.pl/zdjecia-na-plotnie/ są tworzone dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii komputerowych z zakresu obróbki graficznej, nie wpływa to negatywnie na naturalność. Jeśli klient sobie tego zażyczy, możliwe jest stworzenie takiego fotoportretu, na którym znajdą się odcienie oraz imitacje sugerujące, że obraz powstał z użyciem farb olejnych lub akrylowych. Taki fotoportret może mieć nawet nierówne pociągnięcia pędzlem, czyli element typowy dla obrazów powstających naturalnie.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Prezent urodzinowy dla koleżanki – rozwiązanie stylowe, a jednocześnie niedrogie

Ciekawy styl to ważna, ale nie jedyna korzyść, jaką daje portret kupiony np. na prezent dla koleżanki na urodziny. Warto przy tym pamiętać, że koszt przygotowania takiego malunku nie jest zbyt wysoki i zazwyczaj wynosi on nie więcej niż kilkaset. Ostateczna cena za wykonanie usługi jest uzależniona od takich czynników jak  między innymi rozmiary oraz rodzaj płótna (płótno tradycyjne lub syntetyczne).

Taki stan rzeczy oznacza, że jest to znacznie tańszy wariant w porównaniu z usługą profesjonalnego malarza. Wynika to między innymi stąd, że tego typu obraz — po obróbce graficznej — to kreatywny pomysł na prezent dla przyjaciółki. Jest  on drukowany na płótnie, dzięki czemu jego przygotowanie nie zajmuje tak wiele czasu.

Jednocześnie, niższa cena nie przekłada się na gorszą jakość pracy – prezent dla przyjaciółki może stanowić ważny element dekoracyjny w domu obdarowanej kobiety.